• 1 z 10
 

Hůl s čepelí Jacob/Evie Frye "ASSASSINS CREED SYNDICATE" celokovová II. jakost

1 hodnocení
 

Detailně zpracovaná replika legendární hole ze hry Assassin's creed Syndicate, kterou užívá hlavní hrdina. Skrytá čepel uvnitř hole i ve spodní části.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 999 Kč
Ušetříte 1 700 Kč (–57 %)
1 299 Kč
1 074 Kč bez DPH
   
Kategorie Hole se skrytou čepelí
 
Spodní část hole je poškozena a čepel nedrží jak by správně měla a není ji možné zajistit viz. foto 2.. 

Hůl s čepelí Jacob/Evie Frye "ASSASSINS CREED SYNDICATE" celokovová

Doba velké technologické revoluce a období známé, jako viktoriánská éra přinesli mnohé inovativní myšlenky.
Jednou z nich bylo omezení nošení zbraní na veřejnosti.
Tento fakt dal vzniknout novému důmyslnému typu zbraně.
Hůl se skrytou čepelí se stala novým módním doplňkem, který svému nositeli poskytoval zbraň ve chvíli potřeby.
To by však nebyli Assassini, kdyby tuto důmyslnou zbraň neupravili k obrazu svému.
Moderní mechanismy a luxusní zpracování tak tuto hůl odlišují od všech ostatních.
Přinášíme Vám slavnou hůl s čepelí "ASSASSINS CREED SYNDICATE".
Jste připraveni podmanit si Londýnské gangy?!

Hůl s čepelí "ASSASSINS CREED SYNDICATE" je zbrusu novým kouskem, který nemá obdoby. Masivní materiály, detailní a velmi krásné zpracování spolu s herní historii z tohoto kousku udělají více než jen opěrku při chůzi.

Hůl s čepelí "ASSASSINS CREED SYNDICATE" je reálnou replikou primární zbraně z tohoto dílu celosvětově slavné herní ságy. Rozměry této repliky jsou 1:1 s herním originálem, takže se Vám do ruky dostane stejný kousek se kterým se dvojice hlavních hrdinů ohání v soubojích. Hůl je konstruována ze 3 částí, které jsou mezi sebou propojené dlouhým a odolným závitem z oceli.

První částí hole "ASSASSINS CREED SYNDICATE" je hlavice hole, která má tvar supí hlavy. Tato hlavice je pak pod motivem supa zdobená reliéfy po celém obvodu hlavice. Celý tento masivní kousek je pak vyrobený z mosazi a je velice nádhernou imitací dražšího zlata. Po odšroubování hlavice naleznete v holi skrytou čepel z karbonové ocelikterá na sobě nese krásný rytý motiv, který je typický pro viktoriánskou dobu. Čepel je v hlavici usazená na trn, která je pro větší odolnost pojištěn roznýtovaným čepem.

Střední část hole "ASSASSINS CREED SYNDICATE" slouží jako prostor pro skrytí čepele. Materiál užitý na výrobu této části je karbonová ocel, opatřená o hrubou povrchovou úpravu s černým lakováním. Mezi spoji s hlavicí a koncovou částí pak naleznete mosazné označení spojů.

Koncová část hole "ASSASSINS CREED SYNDICATE" je pak opravdovou záležitostí pro skryté Assassíny. Konec této hole totiž skrývá své poslední zákeřné tajemství ve formě vystřelovací čepele. Tato čepel se vystřelí po stisknutí nenápadného tlačítka na spodní části konce hole a poskytne Vám tak další skrytou výhodu do ruky. Tělo koncové části je pak opět vyrobené z karbonové oceli s hrubou povrchovou úpravou v černém laku. Konec hole je pak velmi honosně ozdoben po celém obvodu vyrytými reliéfy ve vrstvě plátu mosazi.

Tato jedinečná hůl "ASSASSINS CREED SYNDICATE" je ideálním darem pro milovníka této herní série, nebo dokonalou příležitostí k vytvoření naprosto přesného cosplaye hrdinů tohoto dílu Jacoba a Evie.

 

 

 

Podobné produkty

Druh Hůl se skrytou čepelí
Hmotnost 1105 g
Délka hole 97,5 cm
Délka čepele 30 cm
Materiál karbonová ocel, mosaz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: