Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Vycházková hůl s čepelí "DEVIL'S GOAT"

1 hodnocení
1 999 Kč –50 %
Vycházková hůl s čepelí  "DEVIL'S GOAT"
1 999 Kč –50 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Nádherně zpracovaná hůl, sloužící jako doplněk na vycházky. Hlavice v podobě hlavy amerického orla. Nerezová čepel skrytá uvnitř.

Nádherně zpracovaná hůl, sloužící jako doplněk na vycházky. Hlavice v podobě hlavy amerického orla. Nerezová čepel skrytá uvnitř.

Nádherně zpracovaná hůl, sloužící jako doplněk na vycházky. Hlavice v podobě pekelného kozla. Nerezová čepel skrytá uvnitř. Nejedná se o zdravotnickou pomůcku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vycházková hůl s čepelí "DEVIL'S GOAT"

Krásně provedená vycházková hůl s čepelí se stříbrnou hlavicí kozla! 

Hůl s čepelí "DEVIL'S GOAT" měří ideálních 93,5 cm! Jistě ji oceníte jak na ulici, tak na tematických akcích a zábavách jako působivý módní doplněk. To však není všechno! Po odšroubování kovové hlavice vytáhnete 45 cm dlouhou čepel z nerezové oceli! Čepel je ztupená z důvodů bezpečnosti, lze však nabrousit a používat v praxi jako originální skrytou zbraň.

Hůl s čepelí je vyrobena celá z kovu! Výjimkou je pouze gumový nástavec na konci hole sloužící jako její ochrana, která také tlumí nárazy hole. Tato skrytá hůl disponuje skvostnými kovovými detaily, které se vyjímají svou propracovaností a nádherou.

Jedná se spíše o vycházkový doplněk, nikoliv o zdravotnickou pomůcku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hole se skrytou čepelí
Záruka: 2 roky
druh:
Celková délka: 93,5 cm
Délka čepele: 45 cm
Hmotnost: 690 g
Materiál: nerezová ocel, hliník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: