HQ! Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Oštěp "BOAR" Cold Steel

32 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
3 099 Kč
2 561 Kč bez DPH
   
Kategorie HIGH QUALITY PRODUCTS
Záruka 2 roky
 

Po 200 let vládl "BOAR SPEAR" jako nejoblíbenější lovecký nástroj v evropských tmavých lesích a bojištích. Zbrani dominuje výrazně široká čepel ve tvaru listu jasanu s oboustranným ostřím. Součástí čepele jsou dvě výrazná křidélka pro zachycení protivníkovy zbraně, nebo sloužící jako zábrana, aby kopí neprobodlo zvěř příliš hluboko. (Toho lze využít jen v případech uvedených v ústavě ČR. Pytláctví není v naší zemi povoleno ani tolerováno.)

Oštěp je vrhací a bodná zbraň, jedná se o historickou bodnou zbraň, která je lehčí a kratší variantou kopí, dnes běžně užívanou především jako sportovní náčiní. Moderní oštěpy jsou konstruovány z duralu nebo kompozitních materiálů. Hrot může být například kamenný, kostěný nebo u modernějších oštěpů kovový.

Verze klasického oštěpu společnosti Cold Steel je zhotovena za použití moderních materiálů, čepel z uhlíkové oceli SK-5, která je následně tepelně zpracována pro dosažení větší pružnosti. Oštěp je dodáván s těžkým ratištěm z amerického jasanu (Fraxinus americana) a pevným Secure-Ex pouzdrem. 

Na ukázku se podívejte zde:

 

 

Podobné produkty

Druh oštěpy
Hmotnost 567 g
Délka 208,5 cm
Délka rukojeti 180 cm
Délka hlavice 46,9 cm
Tloušťka 2,5 mm
Materiál SK-5 Medium Carbon
Materiál rukojeti Premium Ash
Záruka 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: