Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Čínské kopí "SNAKE QIANG" kung fu

8 hodnocení
3 999 Kč –67 %
kung fu "FLAME QIANG"
3 999 Kč –67 % 1 299 Kč 1 074 Kč bez DPH
Skladem

Tradiční Čínská zbraň. Kopí s hlavicí nerezové oceli, zhotovené ve tvaru, připomínající zvlněného hada. Vhodné pro trénink i kontaktní šerm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čínské kopí "SNAKE QIANG" kung fu

Tradiční čínské kopí "SNAKE QIANG" (月牙鏟) s ohnivým dlouhým hrotem! Nese též lidový název "Král tisíce vojáků" -  Nyní opravdu za NEJNIŽŠÍ CENU v Evropě!

Tyčová zbraň "SNAKE QIANG" je vyrobena z karbonové oceli s lesklou povrchovou úpravou. Kopí "SNAKE QIANG" má plamenitý dlouhý hrot, který je dlouze zasazen do ratiště a zpevněn nýty. 
Hrot kopí je z tréninkových a dekoračních důvodů neostřený.
Ihned pod hrotem se nachází tradiční rudé střapce! Nejedná se pouze o dekorační záležitost - válečníci s takto zdobeným kopím často vlastnili vyšší hodnosti.

Také při manipulaci s kopím se v rudých střapcích hrot ztrácel před očima protivníků a tím byli mateni. Také červené střapce zachytávaly ztékající krev a uchovávaly ruce válečníka čisté a neklouzavé. Celá tyčová dřevěná násada je hnědě obarvená a hlazená. Na konci okovaná a snýtovaná ocelí.


Čínské kopí "SNAKE QIANG" je plnohodnotné pro tréninky kung fu shaolinu či wushu sestav.
Rozzáří také Váš interiér svým starodávným duchem a tradicí! Probuďte v sobě úctu k říši, ze které prvně vzešla moudrost a duchovní harmonie.

Hlavní účel těchto kung fu zbraní je opravdu nízká cena a velmi dobrý poměr CENA/VÝKON!
Jsme jediní prodejci této slavné čínské tradiční zbraně a dokázali jsme uhájit velice nízkou cenu a zachovat tréninkovou funkčnost celé zbraně! Samozřejmě můžete koupit v zahraničí kopí "SNAKE QIANG" za cca 15 - 20 000 Kč, nicméně porovnejte si dobře jejich poměr CENA/VÝKON!
Nám se zdají trochu předražené... ;-)

Tento kung fu "SNAKE QIANG" patří do naší jedinečné wushu kolekce, kterou jsme dovezli přímo od výrobce! Výrobky jsou ručně vyráběny a proto mohou (ale nemusí) nést drobné nenápadné stopy z manuální výroby. 
V případě nespokojenosti můžete samozřejmě výrobek do 14 dnů vrátit bez udání důvodů! :-)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Východní zbraně
Záruka: 2 roky
Druh:
Hmotnost: 993 g
Délka: 187 cm
Šířka čepele: 4,5 cm
Materiál: karbonová ocel, dřevo
Nevyplňujte toto pole:
MB Avatar autora Dotaz - Trénink 16.3.2021 00:15
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli je tahle zbraň vhodná i k aktivnímu tréninku (souboj) ohledně výdrže.
Odpovědět
RS Avatar autora 17.9.2021 15:31
Velmy luxcusny
Odpovědět