• 1 z 8
 

Damaškový Rambo nůž "BEAR CLAW" Bowie

5 hodnocení
 

Nádherně zpracovaný nůž z damaškové oceli, jenž se rovná nožům v ceně 3000 - 6000 kč. Součástí produktu je pevná kožená pochva. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 6 999 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–42 %)
3 999 Kč
3 305 Kč bez DPH
   
Kategorie DAMAŠKOVÁ OCEL
Záruka 2 roky
 

Damaškový Rambo nůž "BEAR CLAW" Bowie

" Pořádný nůž = pořádný chlap. "

Kvalitou a zpracováním se rovná nožům v hodnotě 3 000 - 6 000 Kč! To je právě nevýhoda oněch nádherných damaškových nožů...
My jsme se rozhodli to změnit! Zainvestovali jsme ohromnou sumu a navázali ve světě přímou spolupráci se zkušenou firmou se specializací na damaškové nože.
A výsledek? Posuďte sami:

Damašková čepel nože "BEAR CLAW" je vyrobena z kvalitní damaškové oceli. Damašková ocel je utvářena z ocelí 1095 a 15n20. 
Jednotlivé vrstvy se vzájemně překládají – bylo použito minimálně 100-300 vrstev! Jedině tak vzniknou unikátní vlastnosti damaškové ocele a její nádherný vzor. Tvrdost damaškové čepele se pohybuje mezi nádhernými 58-60 Hrc! Dostane se Vám tedy do rukou nejen umělecký kousek, ale i kvalitní tvrdá ocel.

Veškeré naše damaškové nože jsou výhradně vyráběny ručně! Handmade 100 %!

Velký, masivní a ostrý jako medvědí dráp. To jsou hlavní vlastnosti Damaškového Rambo nože "BEAR CLAW" Bowie. První, co zaujme náš pohled, je samozřejmě ručně a perfektně zpracovaná 32 cm čepel, jenž, jak už její vzor napovídá, je z kvalitní damaškové oceli, díky které si poradí s leckterým materiálem, jenž najde odvahu se tomuto obrovi postavit do cesty. Zajímavý prvek tohoto kousku je i záštita na začátku čepele.

Rukojeť je opravdu velmi kvalitně zpracovaných 11,2 cm kvalitního dřeva s velice elegantním motivem, což tomuto masivnímu kousku dodává na eleganci a jistém šarmu. Díky tomuto zpracování je velice příjemná na uchop a padne tak do ruky takřka každému.

K dýce samozřejmě patří i kvalitně a na míru zpracované pouzdro z pravé kůže, které Vám posloužit na přenos dýky. Po připnutí na karabinu nebo opasek si můžete dýku vzít sebou. 

V prokliku naleznete stručný návod na údržbu Damaškové oceli.

Podobné produkty

Druh nože
Hmotnost 552 g
Délka 43,6 cm
Délka čepele 32 cm
Materiál Damašková ocel, dřevo, kůže (pouzdro)
Tvrdost čepele 58-60 Hrc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: