Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Lovecký nůž "KANEC" - 2 druhy dřeva

31 hodnocení
699 Kč –28 %
Lovecký nůž "KANEC" - 2 druhy dřeva
699 Kč –28 % 499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem

Lovecký nůž z pevné oceli a s rukojetí obloženou 2 druhy dřeva. Zdobný reliéf na čepeli zhotovený laserem + pevné nylonové pouzdro černé barvy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lovecký nůž "KANEC" - 2 druhy dřeva

Nádherný, ale opravdu nádherný lovecký nůž do lesa, k ohni, do sbírky... - nůž, který pohladí ruku i oko! Ocel, která je zde "pouze" standardní kvality - nerezová 440C, pro klasické použití naprosto dostačující!

Čepel tohoto loveckého nože je krásně zdobena - laserem jsou zde vyryty lesnické motivy (kanec, hory, les). Jelen též zdobí mírnou záštitou, která umocňuje pevný úchop. Rukojeť nože "KANEC" je zcela jedinečná a masivní. Krásně tvarovaná a leštěná, složená ze 2 druhů dřev.

Ergonomický tvar a rozšíření rukojeti v dolní části Vám zajistí pohodlné držení a také to, že Vám nůž při práci jen tak nevypadne.

S nožem zasílám také kvalitní nylonové pouzdro s tvrzenou vystýlkou proti nechtěnému proříznutí. Tento produkt považujeme za skvost - za velice přijatelnou cenu získáte něco jedinečného a krásného! Opět zde potvrzujeme, že nůž nemusí být značkový, aby mohl být pěkný, užitečný a zároveň LEVNÝ!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pevné nože
Záruka: 2 roky
Druh: nože
Hmotnost: 188 g
Délka: 24 cm
Délka čepele: 11,1 cm
Materiál: nerezová ocel, 2 druhy exotického dřeva
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora seriózní dotaz 22.10.2023 14:44
Dá se s tím vyvrhnout zajíca, divočáká, či srnka a jiné, nebo je tento nůž pouze okrasný? Nebo dá se alespoň použít na vyříznutí třeba srdce či plicí u zajíce?
Odpovědět
MB Avatar autora lovecký nůž DEER 17.4.2021 11:12
Mohu říci, že doručení bylo velmi rychlé a jsem spokojená i s produktem. Zatím se zdá kvalitní a cena za produkt byl, nad očekávání v porovnání s kvalitou, velice výhodná!
Odpovědět