• 1 z 7
 

Damaškový gotický meč "IN THE NAME OF THE KING"

10 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 10 999 Kč
Ušetříte 4 000 Kč (–36 %)
6 999 Kč
5 784 Kč bez DPH
   
Kategorie DAMAŠKOVÁ OCEL
 

Damaškový gotický meč "IN THE NAME OF THE KING"

" Za mého otce krále! "

Jak již jeho vzhled napovídá, damaškový gotický meč "IN THE NAME OF THE KING" je opravdovým luxusem vyrobeným z damaškové oceli 1095 a 15N20 o tvrdosti  56-60Hrc.

Poctivě kovaná damašková čepel disponuje výbrusem s ostřím 80 cm dlouhým a pekelně ostrým. Je vskutku skvostem mezi rytíři všech známých řádů. Celá čepel je pak nádherně ozdobená damaškovou kresbou, na které se mistr kovář doslova vyřádil. Posuďte sami.
Jedná se o jednoruční meč s širokou čepelí v gotickém stylu s krevním žlabem po obou stranách čepele.

Přechod rukojeti od čepele se nese v duchu jednoty luxusní damaškové oceli, jelikož záštita oddělující čepel od zbytku jílce tohoto meče je vyrobená ze stejné damaškové oceli jako čepel samotná. Což meči dodává na jeho už tak luxusním vzezření. Samotná rukojeť damaškového gotického meče "IN THE NAME OF THE KING" je vyrobená z pravé hovězí kůže, a její černé zbarvení a délka 20,2 cm opět dodává meči na eleganci a kráse.
Hlavice samotná je pak stejně jako záštita a čepel meče vyrobená z damaškové oceli, díky čemuž celý meč získává ještě více jednolitou luxusní strukturu damaškové oceli.

Součástí je i stylové tmavě hnědé, ručně šité kožené pouzdro z pravé hovězí kůže, vyrobené přesně a jen pro tento skvostný kousek. Je obohacené i o pásek, díky kterému si můžete meč připnout k svému kostýmu či dobovému obleku.

V prokliku naleznete stručný návod na údržbu Damaškové oceli.

Podobné produkty

Druh Funkční meče
Hmotnost 984 g
Délka celková 107 cm
Délka rukojeti 20,2 cm
Délka čepele 79,7 cm
Materiál Překládaná damašková ocel, koženka, kůže (pouzdro)
Tvrdost čepele 58-60 Hrc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: