• 1 z 8
 

Čínské kopí "QIANG" kung fu II. jakost

Neohodnoceno
 

Tradiční zbraň pocházející ze staré Číny. Hlavice kopí vyrobena z nerezové oceli, lakovaná násada z pevného dřeva. Ideální pro trénink i kontaktní šerm. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 4 999 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–60 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
   
Kategorie Čínské zbraně
 
Hlavice kopí je lehce pokryta korozí, viz. obrázek 2. Násada kopí je otlučena z důvodu užití při natáčení. Viz. obrázek 3.  

Tradiční čínské kopí "QIANG" (月牙鏟)

Patří mezi nejstarší a nejrozšířenější zbraně. Nese též lidový název "Král tisíce vojáků" -  Nyní opravdu za NEJNIŽŠÍ CENU v Evropě!

Tyčová zbraň "QIANG" je vyrobena z karbonové oceli s lesklou povrchovou úpravou Kopí "QIANG" má tradiční široký hrot do všech stran, hrot je zpevněný nýty. Ihned pod hrotem se nachází tradiční rudé třásně! Nejedná se pouze o dekorační záležitost - válečníci s kopím často mívali ruce od krve, což způsobovalo klouzání a nestabilitu při bojích. Tyto červené vlasovité třásně zadržovali stékající krev a uchovávali ruce válečníka čisté.

Celá tyčová dřevěná násada je hnědě obarvená a hlazená. 
Čínské kopí "QIANG" je plnohodnotné pro tréninky kung fu shaolinu či wushu sestav. A to díky hladkému zpracování i tupému ostří.
Rozzáří také Váš interiér svým starodávným duchem a tradicí!

Hlavní účel těchto kung fu zbraní je opravdu nízká cena a velmi dobrý poměr CENA/VÝKON!
Jsme jediní prodejci této slavné čínské tradiční zbraně a dokázali jsme uhájit velice nízkou cenu a zachovat tréninkovou funkčnost celé zbraně! Samozřejmě můžete koupit v zahraničí kopí "QIANG" za cca 15 - 20 000 Kč, nicméně porovnejte si dobře jejich poměr CENA/VÝKON! Nám se zdají trochu předražené... ;-)

Tento kung fu "QIANG" patří do naší jedinečné wushu kolekce, kterou jsme dovezli přímo od výrobce! Výrobky jsou ručně vyráběny a proto mohou (ale nemusí) nést drobné nenápadné stopy z manuální výroby.  V případě nespokojenosti můžete samozřejmě výrobek do 14 dnů vrátit bez udání důvodů!

 

Podobné produkty

Druh
Hmotnost 885 g
Délka 177 cm
Šířka čepele 6 cm
Materiál karbonová ocel, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: