• 1 z 5
 

Sada vrhacích nožů "RONIN" - 3 ks

25 hodnocení
 

Skvělé značkové vrhací nože pro začátečníky i pokročilé. Vyvážené a přesné nože, vhodné pro vrhání do kartonu i dřeva. Balení po 3 kusech. Dodáváno v nylonovém pouzdře.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 599 Kč
Ušetříte 100 Kč (–17 %)
499 Kč
412 Kč bez DPH
   
Kategorie Vrhací nože
Záruka 2 roky
 

Sada vrhacích nožů "RONIN" - 3 ks

Velké vrhací nože  "RONIN" klasického vrhacího tvaru - hned 3 ks v sadě i s nylonovým pouzdrem!

Hezké vrhací nože s naostřenou jednou stranou čepele. Čepel u špičky si tak zachovává určitou tloušťku pro větší odolnost proti ohybu při neopatrném vytahování nožů z terče. Délka téměř 19 cm umožňuje pohodlné držení v ruce a klasický vrhací tvar pak samovolné vypouštění z dlaně při házení.

Celý nůž je protažený dvouřadou pevnou tkaninou. Ta dává nožům "RONIN" zajímavý japonský nádech, ale dá se využít i v nouzových situacích (stavba přístřešku, zaškrcení rány apod.).

Všechny 3 vrhací nože "RONIN" uschováte do černého nylonového pouzdra, které je součástí balení.

Druh nože
Hmotnost 61 g
Délka 18,5 cm
Materiál nerezová ocel, tkanina
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PK Avatar autora vrhací nože 13.8.2020 13:47
Moje první,tak uvidíme , asi nebudou na větší vzdálenost , ale na blízko stačí , červená šnůrka usnadňuje hledání v přírodě :-) ,samozřejmě na souškách a pařezech
Odpovědět
M Avatar autora Kvalita za rozumnou cenu 31.1.2019 14:16
Na trénování a naučení házení jsou velmi dobrá. Mám je pro první pokusy a jsou slušné. Je to jako se vším, musíte se s nimi naučit zacházet.
Odpovědět
JI Avatar autora Ronin nože 4.1.2018 19:18
Nože jsou pěkné. Dosti lehké, takže na obrovské vzdálenosti s nimi házet nelze. Na jedné straně je čepel tupá, takže se dá bez zranění házet No-spinem.
Odpovědět