Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Světelný meč "EZRA BRIGER" Plně kontaktní! Multi-color!!!

HQ!
2 hodnocení
20 999 Kč –38 %
Světelný meč "EZRA BRIGER" Plně kontaktní! Multi-color!!!
20 999 Kč –38 % 12 999 Kč 10 743 Kč bez DPH
Skladem

Plně kontaktní světelný meč s pohybovým senzorem a s vlastností multi-color. Detailně propracovaná rukojeť, inspirována seriálovou předlohou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světelný meč "EZRA BRIGER" Plně kontaktní! Multi-color!!!

"Díky za záchranu! Asi ti teď dlužím..."

Ezra Bridger byl nenápadným sirotkem žijícím na planetě Lothal. Žil již v době, kdy Impérium vládlo galaxii. Žil tak aby přežil a občas něco ukradl, avšak vždy toužil po tom bojovat s tyranií Impéria. To se mu jednoho dne splní, když narazí na Kanana Jarruse a skupinu Fénixů, bandu pašeráků, kteří pomáhají utlačovaným obyvatelům galaxie. Ezra se stane členem party a krom toho objeví, že se vněm skrývá víc než jen odvaha a dobré srdce a to spojení se silou. Ezra se tedy stane učedníkem Kanana a nastoupí na cestu rytířů Jedi.

Fanoušci animovaného seriálu STAR WARS Rebels si přijdou na své, neboť na náš sklad dorazil zvláštní kousek a to světelný meč, který užíval seriálový hrdina Ezra Bridger! Nejedná se však o hračku, ale o plně funkční repliku, která je vhodná na kontaktní šerm! A to na žádném jiném E-shopu v Čechách neseženete! :)    

Světelný meč "EZRA BRIGER" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Jeho design je do nejmenších detailů zpracovaný podle originální předlohy. Jedná se o model RGB, což znamená, že meč má ve své rukojeti zapojenou žárovku, která osvětluje dutý tubus jasným světlem a dodává meči ten správný světelný efekt. Svítivost meče si můžete také změnit, díky módu, který Vám umožní si vybrat ze tří možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi třemi módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "EZRA BRIGER" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Přidejte se k Fénixům a postavte se proti hrozbě Impéria! :) Přímo z produkce studia Disney!

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. M

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "EZRA BRIGER"
- USB napájecí kabel
- Dutý RGB Tubus
- Transparentní stojánek
- Návod
- Upevňující šroubky (Červíci)
- Imbus  

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Video recenze (RGB meče):

 

 Bitva se světelnými meči: 

Doplňkové parametry

Kategorie: Světelné Meče
Záruka: 2 roky
Druh: Světelný meč
Celková délka meče: 108,6 cm
Hmotnost rukojeti: 638 g
Délka rukojeti: 21 cm
Materiál: Kov, plast, hliníková slitina
Výkon baterie: TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: