• 1 z 6
 

Vojenský nůž "KILLER COMMANDO" na přežití!

27 hodnocení
 

Celočerný survival nůž s výbavou uvnitř rukojeti. Pevné pouzdro obmotané 200 cm dlouhou armádní tkaninou, ergonomická rukojeť, čepel z nerezové oceli 3Cr13.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 199 Kč
Ušetříte 300 Kč (–13 %)
1 899 Kč
1 569 Kč bez DPH
   
Kategorie Pevné nože
Záruka 2 roky
 

Vojenský nůž "KILLER COMMANDO" na přežití!

Vojenský pevný nůž pro přežití s masivní čepelí, s kterou se nemusíte bát dělat téměř cokoliv. Na horní straně čepele naleznete dvoubřitou pilku. Čepel je zapuštěna do rukojeti a zajištěna kolíčkem.

Rukojeť nože "KILLER COMMANDO" je ergonomická zajišťuje tak pohodlný a pevný úchop! Rukojeť je z větší části dutá a uchovává v sobě výbavu pro přežití (kompas, sirky, škrtátko, vlasec na ryby + háček).

Z konce trčí dlouhá pevná armádní tkanina, kterou můžete využít (bivak, pasti...) nebo odendat. Celý nůž má více než 30 cm! Využijete ho nejen v přírodě, ale i v military zálibách apod. Jeho čepel je středně ostrá - pro standartní požadavky zcela dostačující.

Nůž "KILLER COMMANDO" disponuje masivním pevným pouzdrem. Na pouzdře se skrývá přes 200 cm armádní tkaniny.
Pouzdro je promyšlené se zajišťovacím systémem - nůž Vám tak bude bezpečně držet v pouzdře i za páskem!

Krátká videorecenze zde na jeho téměř totožnou, avšak stříbrnou a o 4 cm delší verzi

Podobné produkty

Druh
Hmotnost 390 g
Délka 31 cm
Materiál nerezová ocel, tvrzený plast, tkanina
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
G Avatar autora 4.1.2018 13:38
..naprostá spokojenost, po dobroušení i na nařezání buřtů, jinak do lesa paráda. přesekne i slušný větve, na nasekání třísek taky postačí...za mě spokojenost :)
Odpovědět
P Avatar autora COMMANDO 25.3.2018 15:40
Tento nůž mám delší dobu a když jsem ho vzal po několika hodinovém přebroušení na kamenném brousku do lesa tak jsem se nestačil divit jak se s ním úžasně sekají větve a vůbec práce se dřevem je naprostá sranda ! Jak jsem již naznačil několika hodinové ruční přebroušení sklonu ostří je zapotřebí jelikož slon je moc tupý . Ovšem vyplatí se to ocel je vynikající tvrdosti a houževnatosti prostě bomba mohu jen doporučit . Chce to ale kvalitní brusný kámen ocel je fakt hodně tvrdá !!!