• 1 z 6
 

Vojenský nůž "KILLER COMMANDO" na přežití!

27 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 199 Kč
Ušetříte 300 Kč (–13 %)
1 899 Kč
1 569 Kč bez DPH
   
Kategorie Pevné nože
Záruka 2 roky
 

Představujeme Vám novinku, která reprezentuje jen to nejlepší! Pokud je nůž "ARMED MARINE" naše chlouba, pak ale bledne v záři našeho nového bojového nože "KILLER COMMANDO"!

Vojenský pevný nůž pro přežití s masivní čepelí, s kterou se nemusíte bát dělat téměř cokoliv. Na horní straně čepele naleznete velmi ostrou dvoubřitou pilku! Pilka je plně funkční a 2x efektivnější než klasické malé pilky u jiných nožů. Řezání dřeva je tak mnohem rychlejší a jednodušší! Čepel je zapuštěna do rukojeti a zajištěna kolíčkem! Vydrží tedy i sekání a hrubší zacházení.

Rukojeť nože "KILLER COMMANDO" je nadčasově ergonomická a do vaší dlaně tak zapadne lépe než Popelka do svého střevíčku! Nejpohodlnější a nejpevnější úchop! Rukojeť je z větší části dutá a uchovává v sobě výbavu pro přežití (kompas,sirky, škrtátko, vlasec na ryby+háček). Samozřejmě si do rukojeti můžete schovat cokoliv dle Vašeho uvážení - peníze, provázek apod. Prostor v rukojeti je vodotěsný! 

Z konce trčí dlouhá pevná armádní tkanina, kterou můžete využít (bivak, pasti...) nebo odendat. Celý nůž má více než 30 cm! Využijete ho nejen v přírodě, ale i v military zálibách apod. Jeho čepel je středně ostrá - pro standartní požadavky zcela dostačující! Pokud jste náročnějšími zákazníky, doporučujeme svépomocí přiostřit.

Nůž "KILLER COMMANDO" disponuje nezničitelným masivním a nadstandartně pevným pouzdrem! Na pouzdře se skrývá přes 200 cm armádní tkaniny a také skrytá kapsička na 4 náboje do pušky (ale můžete tam dát cokoliv jiného stejné velikosti ;-)
Pouzdro je promyšlené se zajišťovacím systémem - nůž Vám tak bude bezpečně držet v pouzdře i za páskem!

Tento nůž je vskutku podceněný - podobná kvalita nože se pohybuje v X XXX Kč!!!

Vhodný pro military a airsoft/paintball nadšence, kteří nechtějí za bojový nůž vyhazovat tisíce.

Krátká videorecenze zde na jeho téměř totožnou, avšak stříbrnou a o 4 cm delší verzi (powered by chladnezbrane.eu):

Druh
Hmotnost 390 g
Délka 31 cm
Materiál nerezová ocel, tvrzený plast, hliník
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
G Avatar autora 4.1.2018 13:38
..naprostá spokojenost, po dobroušení i na nařezání buřtů, jinak do lesa paráda. přesekne i slušný větve, na nasekání třísek taky postačí...za mě spokojenost :)
Odpovědět
P Avatar autora COMMANDO 25.3.2018 15:40
Tento nůž mám delší dobu a když jsem ho vzal po několika hodinovém přebroušení na kamenném brousku do lesa tak jsem se nestačil divit jak se s ním úžasně sekají větve a vůbec práce se dřevem je naprostá sranda ! Jak jsem již naznačil několika hodinové ruční přebroušení sklonu ostří je zapotřebí jelikož slon je moc tupý . Ovšem vyplatí se to ocel je vynikající tvrdosti a houževnatosti prostě bomba mohu jen doporučit . Chce to ale kvalitní brusný kámen ocel je fakt hodně tvrdá !!!