• 1 z 7
 

Světelný meč "TEMPLE PROTECTOR" Plně kontaktní Xenopixel! Multi-color!!!

5 hodnocení
 

Plně kontaktní světelný meč revoluční verze Xenopixel! Vybaven citlivým pohybovým senzorem, možnost změnit barvu čepele, bohatý výběr zvukových módů. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 12 999 Kč
Ušetříte 5 009 Kč (–38 %)
7 990 Kč
6 603 Kč bez DPH
   
Kategorie Světelné Meče
Záruka 2 roky
 

Světelný meč "TEMPLE PROTECTOR" Plně kontaktní Xenopixel! Multi-color!!!

"Jedi nikdy nepodléhá vášni, nikdy nejedná sobecky a co je hlavní... Plní rozkazy!"

"Písčité pláně Jedhy. Zde se skrývá prastarý chrám, jenž ukrývá tajemství Síly. Toto tajemství se však snaží získat Sithský lord, jenž chce ona tajemství zneužít ku svému prospěchu. Netuší však že se v útrobách chrámu skrývají ti, jejíž úkolem je ona tajemství ochránit. A to za cenu vlastního života. Nyní i vy můžete stát po boku těchto speciálně vycvičených strážců, a to se světelným mečem, jenž nese název "TEMPLE PROTECTOR".    

Světelný meč "TEMPLE PROTECTOR" má rukojeť vyrobenou z pevné hliníkové slitiny. Rukojeť meče je detailně propracována a oplývá originálním designem v černé barvě. Jedná se o model Xenopixel, což je levnější varianta z našich stránek již známého Neopixelu.
Verze Xenopixel užívá stejného tubusu jako jeho dražší dvojče. Uvnitř rukojeti se nachází kontakt, jenž reaguje s kontaktem na konci tubusu a způsobuje tak rozsvícení čepele. Krom toho se pod oním kontaktem skrývá žárovka. Na rozdíl od Neopixelu, rukojeť Xenopixelu svítí i sama o sobě bez tubusu. Svítivost meče si můžete změnit a díky módu, který Vám umožní si vybrat ze 3 možností:

- Nestabilní: Meč rychle problikává (nedoporučujeme pro epileptiky) 
- Jemně stabilní: Slabé blikání  
- Stabilní: Pevné svícení 

Úplnou novinkou u verze Xenopixel. Je to že si můžete změnit přímo mód samotného meče. Můžete si vybrat z těchto módů.
 
- Blaster Blade (Meč je po zapnutí zhasnutý a reaguje jen při stisknutí tlačítka, simuluje tak střelbu z Blasteru). 
- Ghost Blade (Meč po zapnutí vydává zvuk avšak pevně nesvítí. Místy problikává a reaguje na střet i pohyb). 

Další módy pak souvisí převážně s aktivací meče. Jedná se o efekt, který následuje po zapnutí meče. Např. Vám meč problikne, zazrní a následně se aktivuje do normálního stavu. Nebo několikrát bíle zabliká a poté se aktivuje. Těchto možností se v meči nachází hned 6! 

Meč v sobě ukrývá několik funkcí, z toho ta nejzajímavější je rozhodně pohybový senzor, který reaguje na pohyb meče a také na střet s jiným předmětem, na který zareaguje zvukem a probliknutím. Krom toho v sobě meč ukrývá několik zvukových módů světelných mečů, které se objevily ve filmových i herních zpracování. Libovolně si tak můžete zvolit zvuk, který Vám bude nejmilejší. Krom toho má meč možnost přepínat mezi 3 módy hlasitosti. Můžete tak přepínat mezi hlasitým, středním a tichým módem, který ocení zejména rodiče. 

Světelný meč "TEMPLE PROTECTOR" má vlastnost multicolor - barvu čepele můžete měnit podle své chuti! Meč se skvěle hodí do každé domácnosti pravých fanoušků STAR WARS. Dokonalý doplněk ke Cosplayi u kterého se nemusíte bát, že by se jen tak poškodil. Přímo z produkce studia Disney! 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie.  

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah balení:
- Světelný meč "TEMPLE PROTECTOR"
- Nabíjecí kabel
- Plný tubus (Neopixel/xenopixel)
- Návod
- Upevňující šroubky (červíci)
- Imbus 
- USB Fleshka

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Světelný meč verze Xenopixel, praktická ukázka:

 

 Bitva se světelnými meči: 

Podobné produkty

Druh Světelný meč
Délka celek 114,2 cm
Délka rukojeti 25,7 cm
Hmotnost 335 g
Materiál hliníková slitina
Výkon baterie TR 18650 3800 mAh 3.7V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: