• 1 z 9
 

Outdoorová lopatka "SURVIVAL SHOVEL - COMPACT" 10 funkcí

14 hodnocení
 

Multifunkční outdoorová lopatka s 10 funkcemi. Menší rozměry a maximální využití spolu s podtrhnutou cenou z ní tvoří ideál na táboření, kempování a další outdoorové aktivity. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 499 Kč
Ušetříte 700 Kč (–46 %)
799 Kč
660 Kč bez DPH
   
Kategorie Survival / Outdoor vybavení
 

Outdoorová lopatka "SURVIVAL SHOVEL" 10 funkcí - menší a kompaktní!

Milovníci outdooru si přijdou na své. Skvěle provedená skládací lopatka "SURVIVAL SHOVEL" je naší novinkou, která Vám pomůže při práci v přírodě. A nezabere moc místa! Po složení má nádherných 20 cm x 14 cm x 3 cm
Nejedná se však o klasickou lopatku. Tato lopatka skrývá hned 10 funkcí, takže Váš pobyt v přírodě bude procházka růžovou zahradou. 

Co vše lopatka umí? 

  1. Lopata - to nejdůležitější, co má lopatka umět, je kopání. Díky této lopatce pro Vás nebude problém hloubit díry, čistit a zarovnávat terén, získávat materiál ze země, či přepravovat žhavé uhlíky z ohně. Lopatka má dvě polohy - buď klasická lopatka, nebo se dá utáhnout v náklonu 90°, tím nám vznikne motyka. Všechny strany lopatky, kromě té s pilkou, jsou ostřené. Dá se s ní tak přeseknout i větev. 
  2. Pila - Na jedné straně lopatky najdeme 6,5 cm dlouhou dvoubřitvou pilku, díky které můžete pohodlně řezat větvě. To se hodí při přípravě dřeva na oheň, stavbě přístřešku, nebo přípravy klacíků na opékání buřtů. 
  3. Řezač lan - Hned pod pilkou nalezneme malý výbrus, který skrývá ostří. S lopatkou můžete tak přeřezávat lana a jiné věci, kvůli kterým byste tahali z kapsy nůž. 
  4. Klíč na matice - Poslední funkce na samotné lopatce. Najdeme zde dvě díry, které slouží k utahování matic o velikosti 1,2  a 1,5 cm. 
  5. Skrytý nůž - v rukojeti lopatky se skrývá nůž, který Vám zaručeně poslouží ve všech situacích. Jeho čepel je dlouhá 10 cm a na horním hřbetu nože se nachází další dvoubřitvá pilka. 
  6. Otvírák na konzervy - Na špičce nože je umístěn otvírák na konzervy. Ten Vám přijde vhod kdykoliv, když se dostaví hlad :-)
  7. Otvírák na pivo - Klasický otvírák na zátky od piva či jiných lahvových nápojů. Žízeň Vás trápit nebude. 
  8. Křesadlo - Ve spodní části rukojeti najdeme zabudované křesadlo. Díky tomu nemusíte myslet na zápalky, nebo zapalovač, protože křesadlo je nejlepším způsobem, jak rozdělat oheň. Nejen že je to nejdéle používaný nástroj k zakládání ohně, ale hlavní výhodou je, že funguje ve všech přírodních podmínkách. 
  9. Signální píšťala - V případě nouze se hned u křesadla nachází píšťala. Díky ní můžete efektivně oznámit svou polohu.
  10. Kompas - se nachází na konci lopatky. Pomůže Vám s orientací v terénu, situování přístřešku na určité světové strany a podobně. Jestli se s touto lopatkou dostanete do nouzové situace, nebude to na dlouho. 

 

Celá lopatka se dá složit do velmi kompaktních rozměrů 20x14x3 cm (viz poslední foto). Je dodávána s maskovaným pouzdrem na celou sadu a pouzdrem čistě na lopatku, abyste si neušpinili svou výbavu například od hlíny. 

 

Podobné produkty

Celková délka rozložené lopaty 47 cm
Délka rukojeti 30 cm
Délka skrytého nože 10 cm
Délka pilky na lopatce 6,5 cm
Hmotnost bez pouzdra 460 g
Hmotnost s pozdrem 524 g
Rozměry složené lopatky v pouzdře (délka x šířka x výška) 20 cm x 14 cm x 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: