Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Stylový samurajský meč "SHINIGAMI" se zádovým popruhem

32 hodnocení
2 999 Kč –33 %
Stylový samurajský meč "SHINIGAMI" se zádovým popruhem
2 999 Kč –33 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Meč s COOL designem který se dá zařadit mezi ty funkční. Lesklá čepel z karbonové oceli již naostřena z výroby. Pohodlná rukojeť, která lehce padne do ruky a a díky opletu neklouže. Stylová záštita a hlavice ve stylizaci lebky. Meč který vypadá jako by byl z anime. Ideální pro trénink i jen tak na výstavu. Stylový meč "SHINIGAMI" nyní i se zádovým popruhem!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylový samurajský meč "SHINIGAMI" se zádovým popruhem:

"Ten jehož protne má čepel, pocítí hněv samotného boha smrti!"

Stylový, funkční a se zádovým popruhem. To jsou hlavní přednosti meče "SHINIGAMI". Díky jeho stylovému designu si i Vy
budete připadat jako Ninja, který byl vyvolen samotným bohem smrti. Novinka která svým vzhledem připomíná meč z anime. Jenže se nejedná
o repliku. Tento meč je totiž zcela funkční záležitostí. :)

Rukojeť meče je dlouhá 26,1 centimetrů. Díky své délce tak dovoluje jednoruční i obouruční uchopení. Kovové jádro rukojeti je po celé své délce pokryto pevnou omotávkou, která je pohodlná na dotek a neklouže. Hlavice meče je stylizována do tvaru lebky, detaily na lebce jsou krásně zpracovány, díky čemuž vypadá téměř jako živá (mrtvá). :D Záštita meče vyniká zvláštním designem, který spolehlivě ochrání ruce a díky svému zašpičatění, by se dala v boji využít, jako efektivní zbraň. 

Čepel meče o délce 69,4 centimetrů je jednosečná. Celá čepel je zhotovena z karbonové oceli 1045. Již z výroby je ostřena. Meč je vhodný k tréninku seků do vzduchu a také k sekání bambusových rohoží. Nezastaví ho ani tvrdší ovoce či zelenina. Díky své ostré a pevné čepeli, dokáže sekat i dřevěné proutky. Součástí meče je také pevná dřevěná pochva, na které nalezneme i závěs na záda, s nastavitelnou délkou. Na meči nenalezneme ani mikroskopický kus plastu. Jedná se zcela o kvalitní produkt v poměru cena/výkon. :)

Meč se také dá využít jako krásná dekorace, či doplněk k cosplay. Výrazně však nedoporučujeme užít jej ke kontaktnímu šermu. Na tento styl není meč stavěný, a díky ostrosti by mohlo dojít k zranění.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Samurajské meče - katany
Záruka: 2 roky
Druh: funkční katana
Hmotnost celková: 1480 g
Hmotnost meče: 1018 g
Délka celková: 106,7 cm
Délka rukojeti: 26,1 cm
Délka čepele: 69,4 cm
Materiál: 1045 karbonová ocel, dřevo, omotávka, nylon
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora Překvapení 29.1.2021 11:10
Podle obrázku a popisu je daný meč SHINIGAMI úžasný ! A jen za 2000kč mám zájem si ho koupit velice děkují chladným zbraním za tuhle chladnou zbran
Odpovědět
M Avatar autora 8.4.2021 17:29
Je velmi pjekný ale měl bych dotaz zda meč obstojí sekání třeba do stromú
Odpovědět
R Avatar autora 2.4.2022 15:31
Do stromu máš sekeru nebo mačetu toto určitě né.
M Avatar autora Odpoveď :) 29.12.2022 22:53
Ano ale neskúšal som do suchých ale živé stromy presekne na pohodu :)
FM Avatar autora Je nádherná 13.5.2021 13:47
Teď mi přišla. Je ostrá jako ďábel a skvěle padne do ruky. Seřízení na záda je velice intuitivní, snadné a funkční. Primárně je dělané pro praváky, ovšem ani levák by neměl mít větší problémy. Za ty peníze lepší katanu jednoduše neseženete. Takže pokud Vám nevadí nestandartní (ale velice pohodlný) úplet (tsuka), pak opravdu neváhejte !!!
Odpovědět
M Avatar autora 28.1.2022 12:45
Moc pěkná katana která parádně padne do ruky, skvěle vypadá a je pěkně ostrá. Zádový popruh mě mile překvapil, protože je daleko lepší než jsem čekal.
Odpovědět
M Avatar autora 12.11.2022 13:09
Čo meč vydrží?
Odpovědět