• 1 z 7
 

Indiánský tomahawk "AMERICAN EAGLE" s dřevěnou plaketou

4 hodnocení
 

Nádherný, výstavní tomahawk z dob Indiánských kmenů. Tvarovaná hlavice z kvalitní oceli, zdobena americkým orlem. Topůrko zdobené peřím + dřevěná plaketa. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 999 Kč
Ušetříte 1 500 Kč (–50 %)
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
   
Kategorie Sekery
Záruka 2 roky
 

Indiánský tomahawk "AMERICAN EAGLE" s dřevěnou plaketou

" Život smrtí nekončí, pouze začíná jeho druhá část. "

Staré a dávné kmeny rudých tváří ze Severní Ameriky se mohou pyšnit dlouhou a mnohdy i krvavou historii, ať už se bavíme o válkách s bílou tváři či o jejich ztrátu území. Přes všechny tyto faktory si však Indiáni stále udrželi své staré zvyky a tajemství, i když dnes už potomků původních Američanů žije pomálu a většina bydlí v rezervacích. 

Právě oni dali vzniku tomuto nevšedně užitečnému nástroji, který se stal součástí jejich historie. Tomahawk většinou připomínal sekyrku, avšak ne všechny kusy sdílely tuto charakteristiku. Starší verze vznikly například spojením topůrka a opracovaného kamene. Přesto byla tato sekyrka všestranným nástrojem, který v rukou původních obyvatel dokázal být smrtelný, ale i velice užitečný.

Čepel je vyrobena z kvalitní oceli a její vzhled připomíná právě opracovaný kámen, navíc ji zdobí rytina amerického orla, což jí dodává na luxusu. Dřevěné topůrko je potom ozdobené peřím, jak už bývá u kmenů staré Ameriky zvykem. Čepel je připevněna koženým řemínkem z pravé kůže! Tomu všemu dodá na nádheře dřevěná plaketa z kvalitního dřeva, jenž všemu dodá na honosnosti a luxusu.

Podobné produkty

Druh sekery
Hmotnost 473 g
Délka 43 cm
Rozměr plakety 42 x 21 cm
Hmotnost plakety 648 g
Materiál ocel, dřevo, pravá kůže, peří, tkanina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: