Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Indiánský tomahawk s dýmkou míru "PEACEMAKER"

32 hodnocení
1 999 Kč –50 %
Indiánský tomahawk s dýmkou míru "PEACEMAKER"
1 999 Kč –50 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem

Propracovaný, zdobený indiánský tomahawk s hlavicí z kvalitní leštěné oceli. Topůrko zdobené peřím a kůži, jenž ve svém nitru ukrývá dýmku.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indiánský tomahawk s dýmkou míru "PEACEMAKER" 

Za časů, kdy rozlehlé prérie náleželi matce přírodě, se po nich proháněli indiánské kmeny. Tyto kmeny žili po staletí v harmonii s přírodou a respektem k životu. Avšak ne pokaždé se vyhnuli sporu. Časy míru sem tam proťali časy války. Netrvali však příliš dlouho a poté co bohové rozhodli na čí straně je právo, usedli znesvářené kmeny pospolu k ohni a na znamení příměří se kouřila takzvaná dýmka míru. 

Jedná se o nebojovou repliku tomahavku, ale ostří na této sekeře je ostré, takže jemnější zacházení snese, ale není to zbraň určená na tvrdou práci. Samozřejmě je na místě i obezřetnost. Tato sekera je naprostým unikátem ve své oblasti a to díky tomu že je to současně i dýmka míru. 

Díky jedinečnému zpracování se Vám tak do ruky dostane replika indiánského tomahavku v kombinaci s dýmkou. Tato dýmka je dekorací, nikoliv funkčním nástrojem pro kouření. Ovšem dýmka se dá uvést do provozu pár drobnými úpravami, což by pro zručného kutila neměl být problém. :)

Sekera je tvořena leštěnou ocelí stejně jako kotel na tabák. Rukojeť je vyřezána ze dřeva, skrze které vede krk dýmky a zakončená je náustkem. Zdobení rukojeti je z hovězí kůže, imitace kožešiny a mosazných spon. Ozdobou jsou také ptačí pérka na koženém pásku okolo kotle dýmky, která dává celé sekeře indiánský nádech.

Pokud jste nadšenci do májovek, nebo se Vám jen líbí myšlenka spojení dvou protikladů válečné sekery a dýmky míru, je tento unikát jako stvořený právě pro Vás.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekery
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 380 g
Délka: 47 cm
Šířka: 17,5 cm
Materiál: leštěná ocel, dřevo, kůže, imitace kožešiny, mosazné cvoky
Nevyplňujte toto pole:
PA Avatar autora 19.11.2021 17:44
Parádny výrobok Problém v poštovnom cca 9 eur na Slovensko
Odpovědět
TZ Avatar autora zas ja 8.12.2020 12:25
da sa zo sekerou normalne kacat stromy a pouzivat ju na survival ?
Odpovědět
T Avatar autora otazka 8.12.2020 12:24
aj ta dymka je funkcna ?
Odpovědět
Avatar autora info 31.7.2020 18:27
Jaký tabák to snese ty průduchy aby se neucpaly .Určitě asi NL nebo trávu?
Odpovědět
J Avatar autora 15.10.2019 16:34
Skvělé zpracování za skvělou cenu .Jen se těžko hledá vzhledem k tomu že v názvu není uvedeno slovo Tomahawk.
Odpovědět