HQ! Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Kovaná tréninková katana "SPIRIT OF WARRIOR" na kontaktní šerm! S pochvou!

31 hodnocení
 

Ručně kovaná, plně kontaktní replika samurajského meče Katana, uzpůsobená na kontaktní šerm!!! Čepel z oceli 14260, tvrdost oceli 50 HCR. Pochva součástí balení. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 15 099 Kč
Ušetříte 4 100 Kč (–27 %)
10 999 Kč
9 090 Kč bez DPH
   
Kategorie Samurajské meče
Záruka 2 roky
 

kovaná tréninková katana "SPIRIT OF WARRIOR" na kontaktní šerm = jediná v ČR!

" Duše válečníka je stejně ostrá, jako jeho meč "

Trénink na pravého válečníka není vůbec nic jednoduchého a málo kdo ho dokáže přejít bez ztráty zdravý či života. Je zde mnoho aspektů, jenž člověk musí splňovat, aby se mohl stát například legendárním a nebojácným samurajem či tichým a nelítostným ninjou. Takový zápřah si však žádá víc, než jen svaly a silné tělo. Člověk musí oplývat silným duchem a vlastnostmi, které jsou pro takové umění boje potřebné.

Mnozí se snažili stát se legendárními válečníky, ale ne každý dokázal uspět, neboť takový trénink je vskutku náročný a mnozí selžou už v jeho začátcích. Avšak najdou se i tací jejichž síla ducha a vůle překoná i ty nejtvrdší a nejokázalejší mistry bojového umění. Ti, kteří všechny těžké zkoušky přemůžou a dostanou se na vrchol a jsou poctěni získáním vlastní katany a posléze přiřazením do jednotky, či ochranky jednoho ze šlechtických pánů. Nyní se díky nám k tomuto tréninku můžete připojit i Vy!

Katana je ručně kovaná, vyrobena z kvalitní kované oceli a naprosto přizpůsobena k nácviku pravého samurajského šermu, ale je vhodná i pro nadšence starého Japonska a jiné šermíře. Součástí je ručně vyrobena černá kožená pochva, která vše dokončí díky svoji eleganci a kráse stejně jako ručně vyráběné černé opletení rukojeti, jenž perfektně ladí s pochvou meče. Takže neváhejte a zahajte svůj trénink co nejdříve!

Katana "SPIRIT OF WARRIOR" je určena pro kontaktní šerm! FULL CONTACT! Výroba produktu je promyšlena do poslednímu detailu - postup vytváření za tepla (kování, válcování, tepelné zpracování apod...) Ocel použitá pro čepele je ocel 14260 dle ČSN! Tato ocel je v průmyslu využívána výhradně pro vysoce namáhané části (např. pružiny u železničních vozidel či spal. motorů). Vysoká houževnatost a tvrdost oceli 50 HRC je zárukou odolnosti proti úderům a minimálního rizika lomu!

Pokud stojíte o ostrou verzi produktu, napište nám do poznámky v objednávce (NABROUSIT).
Cenu za nabroušení zbraně Vám naceníme a zavoláme zpět.

Podobné produkty

Druh Funkční Katany
Hmotnost 1206 g
Délka celková cca 100,5 cm
Délka čepele 69,8 cm
Délka rukojeti 26,8 cm
Materiál ocel 14260, kůže
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JM Avatar autora Hodnocení produktu 3.11.2021 13:08
Z tohoto produktu jsem velmi nadšený. Katana má na poměrně úzké ostří překvapivě rozumnou hmotnost, kterou bych očekával u replik s větší šířkou ostří. Rukojeť mě překvapila tím, že nemá menuki, jistící kolíčky, ale i tak čepel drží v rukojeti obstojně. Pochva je z kůže, pro mě trochu nezvyk, ale rozhodně to ničemu nevadí. Za uvedenou cenu a vzhledem k dostupnosti takového specifického zboží jsem spokojen.
Odpovědět
JV Avatar autora otázka 21.11.2021 18:16
Chci se vás zeptat zda rukojeť jde sundat z čepele.
JV Avatar autora Otázka 1.11.2021 05:27
Chci se zeptat jestli se dá vyndat rukojeď, kdybych ji chtěl např. Vyměnit
Odpovědět
JM Avatar autora Odpověď 27.11.2021 15:14
Dobrý den, rukojeť nelze vyměnit za jinou