• 1 z 6
 

Nodači katana "MASAMUNE" Final Fantasy VII

41 hodnocení
 

Přená, detailně zpracovaná výstavní replika meče hlavního záporáka Final Fantasy VII, Sephirotha. Výstavní kousek vhodný ke cosplayi.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 2 499 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–40 %)
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
   
Kategorie Samurajské meče
Záruka 2 roky
 

Nodači katana "MASAMUNE" Final Fantasy VII

"Na všechny z Vás čeká smrt! Ale nebojte se, neboť ze smrti se rodí nový život. Všichni budete žít jako moje součást!" 

Sephiroth patřil mezi hrdiny a byl všemi uznáván jako hrdina. Dokonalý voják, který jemuž jeho společníci vzdávali čest, neboť pro ně byl vzorem. Však v srdci tohoto hrdiny, se skrývala temnota. Poté co se dozvěděl o svém původu a experimentech jenž doprovázely jeho narození, zešílel a stal se z něj vraždící psychopat, který si však zachoval svou vážnou a klidnou tvář. Tak se Sephiroth stal hlavním záporák hry Final Fantasy VII a úhlavním nepřítelem Clouda Strife. Nyní i Vy se můžete stát Sephirothem a třímat jeho legendární zbraň "MASAMUNE"! 

Velice dlouhá katana, tzv. nodači, je replikou dlouhých obouručních samurajských mečů, které používali samurajové ve starém Japonsku. Zároveň je věrnou replikou velice slavné počítačové hry i filmu = FINAL FANTASY.

Katana je lehce broušená s vlněným ostřím (hamon). Ostatní celokovové prvky jsou zpracovány s japonskou tématikou. Rukojeť je tradičně japonsky zpracována s kovovými detaily (žádný plast!). I kovová záštita je věrohodná ku reálné předloze - posuďte sami! :-)

Pochva je celodřevěná s hrubým černým nástřikem příjemným na omak. Uprostřed se nachází tradiční omotávka sageo. Nevšední dlouhá katana - spíše nodači - "FINAL FANTASY" nadchne každého, zejména pak nadšence anime seriálů!

Katana "FINAL FANTASY" je gigantický kus určený pouze k dekoraci!

Není stavěný na sekání, ale za svou cenu je to pořádný věrohodný kus poctivě zpracovaný dle herní předlohy FINAL FANTASY. ;-)

Podobné produkty

Druh katany
Hmotnost 999 g
Délka 134 cm
Materiál karbonová ocel, kov, omotávka
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Recenze 26.8.2020 20:18
Překrásný kousek, koupením neprohloupíte
Odpovědět