HQ! Efekt lupa
  • 1 z 10
 

Honosná katana "SECRET OF SAMURAI"

26 hodnocení
 

Zdobná katana, vhodná jak na výstavu, tak na trénink. Detailní zpracování Vás na první pohled zaujme, krom toho meč oplývá ostřenou čepelí, jejíž zbarvení není klasicky stříbrné, ale v barvě zvané bordó. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 9 999 Kč
Ušetříte 4 550 Kč (–46 %)
5 449 Kč
4 503 Kč bez DPH
   
Kategorie Samurajské meče
Záruka 2 roky
 

Honosná katana "SECRET OF samurai"

" Čepel je odrazem samurajovy duše "

Tajemství čepele katany se předávalo mezi japonskými kováři z generace na generaci a stále se rozvíjí i dnes. Každý kovář do svého umění přidá kus sebe sama. Ti nejlepší z nejlepší se mohou pyšnit pocitem, že jejich katanu třímal generál či dokonce i samotný Šógun! Těchto zbraní byly za dobu existence Japonska vyrobeny statisíce, nikdo však nebyl tak zručný a pečlivý ve své práci jako legendární výrobce katan Hattori Hanzó.

Ve starých dobách feudálního Japonska se tradovalo, že čím čistější je čepel samurajovy katany, tím čistí je jeho duše a srdce. Čepel katany byla značkou Vaší kvality a stejně tak důkazem umění kováře, který ji vytvořil. Ti nejmocnější z mocných měli čepele svých katan zdobené různými ornamenty, a stejně ozdobné byly i rukojeti a pochvy těchto legendárních kousků.

Katana je RUČNĚ VYRÁBĚNA!
Celý meč působí za svou cenu vskutku honosně, jak už její název napovídá "SECRET OF SAMURAI".  Rukojeť je opletena kvalitní tkaninou béžové barvy, tradičním japonským stylem, tsuba je ozdobena zlatými prvky na černém podkladu, což kataně dodává opravdu luxusní vzhled, kterým by se mohl pyšnit leckterý samuraj.

Čepel meče je zhotovena z oceli tipu 1095 high carbon steel (vysoce uhlíková ocel pro větší tvrdost). Jedná se tedy o pevnou a kvalitní ocel, tudíž se nejedná o katanu pouze pro výstavní účely. Zbarvení čepele Vás na první pohled okouzlí. Nejedná se o klasickou lesklou čepel, nýbrž o zbarvení, připomínající barvu bordó. Tato Katana je dobře vyvážená a tudíž a díky své lehkosti naprosto ideální k nácviku seků, ale i samotnému sekání bambusových rohoží. Pro Samuraje naprosto ideální kousek. :) 

Součástí katany je také kvalitní dřevěná pochva v černé barvě. Meč do ní pohodlně sedne a nemá tendence vypadávat.
Ke kataně také patří černý háv, z jemné tkaniny, ve které můžete tento meč bezpečně přenášet. 
Chcete i Vy mít katanu která je plně funkční a krásně vypadá? Honosná katana "SECRET OF SAMURAI" je ta pravá volba
pro každého, kdo má duši samuraje. :)   

Podobné produkty

Druh katany
Hmotnost celková 1322 g
Hmotnost meče 1046 g
Délka celková cca 102,7 cm
Délka rukojeti 27,3 cm
Délka čepele 68,2 cm
Materiál ocel: Red 1095 hight carbon steel, dřevo, tkanina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: