• 1 z 7
 

Lokiho žezlo "CHITAURI SCEPTER" Avengers

41 hodnocení
 

Nádherně zpracovaná detailní replika Lokiho žezla. Základ vyrobený z pevné oceli. Předmět určený převážně k výstavním účelům, nebo jako doplněk ke cosplayi.  

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 15 999 Kč
Ušetříte 12 000 Kč (–75 %)
3 999 Kč
3 305 Kč bez DPH
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Lokiho žezlo "CHITAURI SCEPTER" Avengers / MARVEL

Mocná zbraň která se dostala Asgardskému bohu Lokimu do rukou díky Thanosovi.
Tento dar mu byl poskytnutu za jediným účelem, aby si podmanil Zemi. Toto mocné žezlo čerpá svou sílu z kamene nekonečna, který je usazen v čepeli tohoto žezla. Kámen mysli, díky kterému se stačí dotknout hrudníku myslící bytosti, je jedním ze 6ti kamenů nekonečna. Tato ohromná síla se nyní díky úsilí našeho týmu může dostat do rukou i Vám. Jste připraveni přijmout takovou moc?!

Lokiho žezlo je vyrobené z kovových částí, takže se vám do ruky dostane reálná replika 1:1 s pravou filmovou předlohou.
Díky kovovému provedení se výrobci doslova vyřádili na preciznosti detailů, takže se jedná o opravdu detailní přesnou repliku jakou můžete vidět ve filmu Avengers.

I když je replika vytvořená z kovu, nejedná se o kontaktní zbraň, tudíž s ní ovládnutí Země nepřipadá v úvahu! :) Součástí žezla je umělohmotný stojánek, obdařen žárovkami, které žezlo zespodu osvětlují. 

Pokud jste fanoušky Marvel universa nebo Avengers samotných, je tato replika výbornou možností rozšířená vaší sbírky a nebo perfektním startem ve sbírce nové. :)

Mrkněte se na naší video recenzi a užijte si produkci! :)

Žezlo lze zahlédnout ve filmech na streamovací službě od Disney. 

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost 3250 g
Délka 104 cm
Šířka 13 cm
Materiál ocel, plastový drahokam
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora 28.1.2024 22:24
Krásná replika ze světa Marvel. Pěkně detailně zpracovaná a má pěknou kovovou konstrukci. Rozhodně doporučuji. Také je k tomu svítící podstavec, který je k tomu pěkný dekorační bonus. :)
Odpovědět