• 1 z 10
 

Válečná sekera "GOREHOWL VERSION 2" Garrosh Hellscream - Warcraft

7 hodnocení
 

Replika legendární sekery , kterou zná každá fanoušek Warcraftu. Druhá verze Gorehowl, kterou třímal legendární Grommash Hellscream. Nyní s propracovanějšími detaily a jinou omotávkou. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 12 999 Kč
Ušetříte 6 000 Kč (–46 %)
6 999 Kč
5 784 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Válečná sekera "GOREHOWL VERSION 2" Garrosh Hellscream

"My jsme Hordou! Nejsme otroky ničeho a nikoho"

Legendární válečná sekera náčelníka klanu Warsong předávaná z generace na generaci. Nejvíce se tato legendární zbraň proslavila později, kdy se orkové vzepřeli vlivů démonů Plamenné legie.
Grommash Hellscream spolu s Thrallem novým náčelníkem hordy jsou na výpravě za zabitím generála Plamenné legie Mannorotha. Narazí na něj v kráterech Aschenvalu, kde se odehraje lítý boj mezi dvěma orkskými válečníky a démonickým lordem. Po neúspěšném pokusu Thrala s Doomhammerem zaťal Grom finální úder do těla démona právě touto sekero "Gorehowl", čímž osvobodil orky ze spárů démonů. Tuto sekeru pak zdědil Grommashův syn, Garrosh. Který se později stal náčelníkem Hordy. 

Díky úsilí našeho týmu Vám představuje tuto legendární orkskou válečnou sekeru "Gorehowl", která opravdovou nezbytností pro fanoušky světa Warcraft a nezbytnou součástí orkské zbrojnice.

Sekera a spolu s ní ozdobné prvky na ní spolu s koncovou hlavici jsou vyrobené z kovu, takže se Vám do ruky dostane opravdová váha, která hodná správné orkské zbraně. Jak je již řečeno i detaily této sekery jsou vytvořené z kovu.
Úžasně věrné zpracování této sekery Vás doslova nadchne právě díky precizním detailům a provedení v reálné velikosti 1:1!
I když se jedná o kovovou repliku této zbraně, není určená ke kontaktnímu boji a samozřejmě je na místě i obezřetnost při manipulaci. :)

Součástí balení sekery "GOREHOWL VERSION 2" je kvalitní dřevěný závěs na zeď potažený imitací kožešiny bílého vlka, aby jste si svoji legendární sekeru mohli vystavit jak se patří.

Zavítejte s námi do světa Warcraft i Vy a ponořte se do jeho úžasné historie! :)

Podobné produkty

Druh repliky
Hmotnost 5000 g
Délka 105 cm
Šířka 36 cm
Délka ostří 43 cm
Materiál ocel, hovězí kůže, koženkový omot
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JR Avatar autora Krásna replika s dvomi chybami 31.3.2023 16:18
Sekera nádherná, detailná a robustná. Úžasná práca. Dve veci na zlepšenie: 1. Kožený oplet rukoväte je príliš mäkký. Sekera pláva v ruke. Pri tej hmotnosti je to nebezpečné 2. To puzdro z bieleho vlka je dosť nekvalitné. Aspoň to moje púšťa srsť a zdá sa mi navyše. Ako nápad milý ale zbytočný
Odpovědět