• 1 z 6
 

Kouzelnická hůlka "FLEUR DELACOUR" Harry Potter

5 hodnocení
 

Přesná, detailně propracovaná replika hůlky Fleur Delacour, vyrobena z pevné pryskyřice. 1:1 s filmovým originálem. Vhodný doplněk ke cosplayi. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 400 Kč (–40 %)
599 Kč
495 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Kouzelnická hůlka "FLEUR DELACOUR" Harry Potter

"Nedívej se na mě Bille. Vypadám strašně..."

Fleur Delacour zastupovala v turnaji Tří kouzelníků Francouzkou školu čar a kouzel Krásnohůlky. V turnaji se jí bohužel moc nedařilo a byla nucena ze dvou disciplín odstoupit. Později se Fleur vrátila a účastnila se akce, kde musel Fénixův řád přemístit Harryho Pottera z domu číslo 4 v Zobí ulici. Později se vdala za Billa Weasleyho a spolu žili šťastně až do smrti v Lasturové vile na poběží. My Vám vilu na pobřeží sice neposkytneme, ovšem hůlka "FLEUR DELACOUR", je nyní na našem skladě!  

Krásná blond dívka, jenž reprezentovala Krásnohůlky v turnaji Tří kouzelníků a stala se ženou nejstaršího z bratrů Weasleyhových, Billa Weasleyho. Nyní se nám na skladě objevila kouzelnická hůlka "FLEUR DELACOUR", jenž patřila této šampionce v jejíž žilách koluje vílí krev

Celá hůlka má délku 35,3 centimetrů a je vyvedena v poměru 1:1 s filmovým originálem. Hůlka je vyrobena z pevného kusu pryskyřice a lakována matným a zároveň lesklým lakem. Detaily na hůlce jsou vyrobeny tak aby simulovaly dřevo. Povrch hůlky je dvojbarevný (hnědá, šedá). 

Hůlka váží pouhých 59 gramů. Jedná se o lehký a snadno přenosný kousek. Hůlka je ideálním kouskem do sbírky každého Potterheada. Dá se využít nejen na výstavu, ale také k divadelnímu představení, maškarní večírky, či jako doplněk ke cosplayi Fleur Delacour. :)  

Podobné produkty

Druh hůlky
Hmotnost 59 g
Délka 35,3 cm
Materiál pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: