• 1 z 6
 

Hůlka pána zla "LORD VOLDEMORT" Harry Potter

11 hodnocení
 

Detailně propracovaná replika hůlky Lorda Voldemorta. 1:1 s filmovou předlohou. Vyrobeno z pevného kusu pryskyřice. Ideální doplněk ke cosplayi. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 090 Kč
Ušetříte 291 Kč (–26 %)
799 Kč
660 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Hůlka pána zla "LORD VOLDEMORT" Harry Potter

 "Přeci sis nemyslel, že bych si nechal jméno svého hnusného mudlovského otce! Ne Vytvořil jsem si jiné jméno... Jméno které se všichni boudou bát vyslovit, až se stanu největším čarodějem všech dob!"

Tom Raddle, tak se jmenoval talentovaný chlapec, který se později stal nejobávanějším černokněžníkem světa, jménem Lord Voldemort. Byl to on kdo vytvořil 7 viteálů a začal první kouzelnickou válku. Jeho moc byla tak velká, že se množí čarodějové báli vyslovit jeho jméno. Byl však poražen a to malým chlapcem, jménem Harry Potter. Ne však na dlouho a po pár neúspěšných pokusech se pán zla opět vrátil. Nyní se i Vy můžete stát pánem zla, neboť hůlka Lorda Voldemorta se dostala na sklad Chladných zbraní!

Původní hůlka Lorda Voldemorta, jenž ve svém nitru skrývá pero Fénixe, to stejné pero, které má ve své hůlce sám Harry Potter. Fanoušci Lorda Voldemorta si nyní přijdou na své, neboť replika této hůlky, je nyní k prodeji i u nás! 

Hůlka pána zla "LORD VOLDEMORT" je vyrobena z pevného kusu pryskyřice. Celý její povrch je lakovaný. Délka hůlky od konce ke špici je 36 centimetrů. Váha hůlky je pouhých 67 gramů. Celá hůlka je vyvedena v designu, jenž připomíná kost. Její podoba je v poměru 1:1 s filmovým originálem. 

Hůlka je lehce přenosná a je ideálním kouskem do sbírky každého Potterheada. Dá se využít nejen na výstavu do sbírky, ale také jako rekvizita v divadelním představení, na maškarní večírky, či jako doplněk ke cosplayi Lorda Voldemorta. :)  

Podobné produkty

Druh hůlky
Hmotnost 67 g
Délka 36 cm
Materiál pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: