• 1 z 9
 

Funkční meč z damaškové oceli "BUTCHER FROM BLAVIKEN"+ pochva s popruhem ZAKLÍNAČ/WITCHER

43 hodnocení
 

Meč zhotovený z damaškové oceli, který dominoval v seriálovém zpracování od Netflixu. Detailně propracovaný meč v poměru 1:1 s originálem. Lehký, funkční a naostřený. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 7 999 Kč
Ušetříte 2 000 Kč (–25 %)
5 999 Kč
4 958 Kč bez DPH
   
Kategorie Repliky- GAME/MOVIE/ANIME
Záruka 2 roky
 

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "BUTCHER FROM BLAVIKEN" + pochva s popruhem ZAKLÍNAČ

"Na Jarmarku jsi byl celý od krve. Nechtěl sis vybrat ale musel si. A nikdy nebudeš vědět zda dobře. Odmění tě kamenováním."

Design meče je vyroben přesně podle seriálové předlohy. Prvním čím Vás zaujme je svým přesným a detailním zpracováním. Tento meč je plně funkční a jeho čepel je vyrobena z damaškové oceli! Čepel je z masivního kusu oceli, jeho ostří je již z výroby naostřené. Na čepeli dlouhé 70,5 cm, nalezneme krom krásně zpracovaného vzoru, kterým je damašková ocel proslavena i krevní žlab.

Rukojeť o délce 17,5 cm, je kompletně vyrobena z masivní oceli. Její povrch je obdařen vrstvou protiskluzového povrchu, aby Vám rukojeť v ruce neprokluzovala. Na jednom konci rukojeti najdeme zdobnou hlavici v kuželovitém tvaru detailně zpracovanou, tak že těžko odtrhnete oči. Záštita z druhé strany rukojeti je též z pevné oceli, její zdobení je prostší, dominuje ji však zlatý kruh, který je vyzdobený reliéfy. 

Součástí meče je také pochva, vyrobena z ekokůže. K pochvě je připevněný popruh, jehož délku si můžete libovolně nastavit. Meč můžete lehce zavěsit na záda, jako opravdový Zaklínač. Což znamená že na meči nenaleznete ani kousek plastu!!!  

Funkční Zaklínačský meč z damaškové oceli "BUTCHER FROM BLAVIKEN" je ideálním dárkem pro každého fanouška příběhů ze světa Zaklínače. Ozdoba, která může zdobit Váš obývací pokoj, či hernu, nebo pergolu. Také se dá využít, jako doplněk cosplaye. Díky jeho funkčnosti a lehkosti lze s mečem i trénovat a sekat ovoce, zeleninu, bambusové rohože, nebo i měkké dřevo.

POZOR! Jelikož je meč ostřený, NEDOPORUČUJEME jej v zájmu Vaší bezpečnosti, užívat ke kontaktnímu šermu!!!

   

Podobné produkty

Druh Funkční meče
Hmotnost 1432 g
Délka celková 98 cm
Délka čepele 70,5 cm
Délka rukojeti 17,5 cm
Materiál Damašková ocel
Materiál pouzdro koženka, dřevo, kov
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora Dotaz 20.11.2021 21:43
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenosti s tímto mečem. Přemýšlím o koupi, ale nejsem si jist tak kdybyste někdo chtěl napsat výhody a nevýhody a nějaké další zajímavosti moc rád si to přečtu. Nashledanou
Odpovědět