Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Vojenský nůž "RAMBO - COMBAT KING" na přežití! - stříbrný

41 hodnocení
1 999 Kč –25 %
Vojenský nůž "RAMBO - COMBAT KING" na přežití! - stříbrný
1 999 Kč –25 % 1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem

Pevný vojenský nůž z kvalitní pevné oceli. Bohatá výbava skrývající se v duté rukojeti i v samotném pouzdře z pevného plastu. Ideální pomocník do outdooru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vojenský nůž "RAMBO - COMBAT KING" na přežití! - stříbrný

Vojenský celokovový pevný nůž pro přežití s velice bohatou výbavou a zpracováním, který Vám bude multifunkčním pomocníkem do každé situace! Na horní straně čepele naleznete velmi ostrou dvoubřitou pilku. S touto pilkou uříznete bez potíží snadno a rychle i silné větve a desky!

Čepel nože "RAMBO - COMBAT KING" je pevně zapuštěna do rukojeti a zajištěna imbusovým spojem, takže vydrží osekávání větví apod. Pro větší bezpečnost práce s nožem je rukojeť opatřena záštitou. Rukojeť nože "RAMBO - COMBAT KING" je celá z hliníku a má protiskluzovou úpravu. Velice pohodlně se drží a je tak možné s nožem pracovat i delší dobu.

Co však velice oceníte v přírodě i v nouzové situaci je dutá rukojeť! Rukojeť je z větší části dutá a uchovává v sobě základní výbavu pro přežití.

  • Nachází se v ní:
    - zápalky se škrtátkem
    - náplast
    - dlouhý pevný vlasec
    - rybářský háček

To vše je ukryto ve voděodolném pouzdře! Samozřejmě ve fantazii se meze nekladou a do rukojeti můžete umístit věci dle Vašeho uvážení - např. papírové peníze, sirky, apod. Prostor do rukojeti je zespoda důkladně uzavřen vodotěsným šroubovacím uzávěrem s funkčním kompasem a více než 0,5 m tkaniny!

Další nadstandardní a výjimečná výbava je skrytá v samotné pochvě nože! Zde se ukrývá plochý krátký nůž z jednoho kusu nerezové oceli! Ten má multifunkční využití - můžete jej využít jako vrhací nůž, přivázat k větvi a vyrobit si harpunu pro lov ryb apod. Dále se v pevném pouzdře nože skrývá guma a kůže pro sestrojení plnohodnotného praku! Ten můžete sestrojit připevněním gumy na konec pochvy, kde je vytahovací kovová vidlice. Pochva nože je na konci zúžená, takže se velice dobře drží při střelbě a míření.

Celá pochva na nůž "RAMBO - COMBAT KING" je vyrobena z tvrdého plastu a syntetické kůže. Nůž je v pochvě jištěn hned dvěma úchyty na rukojeti! Dále se na pochvě nachází namotáno více než 1 m taktické tkaniny, kterou v nouzi můžete použít na stavbu bivaku, pastí, zaškrcení rány apod. Konec pochvy disponuje též stahovacím systémem pro pevnější připevnění pouzdra s nožem ke stehnu.

Z konce trčí dlouhá pevná armádní tkanina, kterou můžete využít (bivak, pasti...) nebo odmotat. Využijete ho nejen v přírodě, ale i v military zálibách apod. Jeho čepel je středně ostrá - pro standartní požadavky zcela dostačující! Pokud jste náročnějšími zákazníky, doporučujeme svépomocí přiostřit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pevné nože
Záruka: 2 roky
Druh: nože
Hmotnost: 320 g
Délka: 29 cm
Materiál: nerezová ocel
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora Ocel čepele 28.10.2018 16:59
Dobrý den, z jaké oceli je vyrobena čepele konkrétně? Děkuji za odpověď.
Odpovědět
MM Avatar autora Barva 13.4.2021 13:49
Dobrý den chtěl bych se zeptat zda-li se dá zbraň pořídit v černé barvě, stříbrná mi přijde dost nepraktická.
Odpovědět