Pepřový sprej "PFEFFER CONTRA-DOG TOP-HIT WITH CLIP" 40 ml

11 hodnocení
 

Spolehlivý pepřový sprej o objemu 40 ml. Německá kvalita! Sprej obsahující ochranné víčko s pevným klipem na opasek. Kompaktní tvar do kapsy, či kabelky.  

Dostupnost Skladem
209 Kč
173 Kč bez DPH
   
Kategorie Pepřové spreje
Záruka 2 roky
 

Pepřový sprej "PFEFFER CONTRA-DOG TOP-HIT WITH CLIP" 40 ml

Pepřový sprej "PFEFFER CONTRA-DOG TOP-HIT WITH CLIP" díky své štíhlosti můžete snadno držet v ruce nebo bundě. Díky praktickému klipu je připraven k rychlému použití, kdykoli je potřeba. Obsah tohoto spreje je 40 ml. a díky své mobilnosti ho můžete mít neustále u sebe. Dosah paprsku spreje je až 3 metry! 

Sprej obsahuje ochranné víčko, které má zapuštěnou spoušť. Toto opatřen zabraňuje nechtěné aktivaci spreje. Víčko obsahuje i pevný klip, díky kterému jej můžete nosit např. na opasku. Díky speciálnímu tvaru uzávěru je sprej automaticky držen ve správné poloze a při spuštění stříká směrem k útočníkovi.

Obranná látka je rychle vyhnána formou paprsku na velkou vzdálenost! Mlžné oparové rozptýlení agresivní látky vytvoří široký oblak mlhy, která zasáhne útočníka po celém obličeji a doslova ho paralyzuje! Německá kvalita!

Tento sprej Vám zaručí bezpečí v nočním parku, diskotékách, barech apod. Efekt použití obranného spreje: oslepnutí, slzení, silné pálení pokožky, dušnost, dráždivý kašel.

Použití pepřového spreje je jednoduché, rychlé a intuitivní. Nemusíte se učit náročná kontaktní bojová umění, kterými můžete nepřítele akorát více rozzuřit. Pepřový sprej je ideální lehká zbraň, která se Vám vejde do kapsy či kabelky.

 

Podobné produkty

Druh Obranný sprej
Hmotnost 46 g
Objem 40 ml
Velikost 14,4 cm
Dosah 2 - 3 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: