Pepřový sprej "KO FOG" 50 ml

37 hodnocení
 

Obraný sprej s mlžným charakterem výstřiku. Obsah spreje je 50 ml. Velice účinný nástroj proti útočníkům s nízkým prahem bolesti. Lehce přenosný.     

Dostupnost Skladem
299 Kč
247 Kč bez DPH
   
Kategorie Pepřové spreje
Záruka 2 roky
 

Pepřový sprej "KO FOG" 50 ml

Sprej "KO FOG" patří do 3. generace obraných prostředků, které využívají výtažek z kajenského pepře. Jeho výhodou oproti slzným plynům CN a CS je velice účinnou obranou proti útočníkům se sníženým prahem bolesti. Také je velice účinnou obranou proti agresivním zvířatům. Plyn ze spreje "KO FOG" okamžitě účinkuje na zasaženou sliznici a způsobuje dočasné oslepení, dráždivý kašel a pálení pokožky. 

Sprej "KO FOG" obsahuje 10% kajenského pepře v bezpečném, zdraví neškodném množství. Sprej používejte vždy po směru větru, čímž předejdete nechtěné sebe kontaminaci. Obsah spreje je velice hořlavý a proto jej nevystavujte teplotám nad 50 °C. Sprej je vybaven pojistkou, která zabraňuje nechtěné aktivaci. Před použitím je nutné tuto pojistku ulomit.  

Pepřový sprej "KO FOG" je lehce přenosný a proto jej můžete nosit v kapse, batohu, kabelce a i na opasku, díky pevnému klipu, jenž se nachází na víčku spreje. Obsah spreje je 50 ml. Jedná se o spolehlivý, obraný prostředek, se kterým se nemusíte bát žádného nebezpečí. :)   

Podobné produkty

Druh Obranný sprej
Hmotnost 70 g
Objem 50 ml
Velikost 11,8 cm
Dosah cca 2 - 3 m
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
IH Avatar autora 8.8.2023 12:04
Koupeno pro sebeobranu, zatím nepoužitouvidíme...
Odpovědět