Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Měkčený meč "BILBO BAGGINS" Hobbit

HQ!
57 hodnocení
1 099 Kč –36 %
Měkčený meč "BILBO BAGGINS" Hobbit
1 099 Kč –36 % 699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem

Měkčená verze legendárního mečíku, jenž nosíval BIlbo Pytlík, později Frodo Pytlík. Laminátové jádro, pěnové měkčení. Vhodné na larp či cosplay. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měkčený meč "BILBO BAGGINS" Hobbit

"Myslím si... Že je to spíš perořízek."

Po nemilém setkání s trolly se Thorinova družina spolu s Bilbem zmocnila pokladu, který trollové po léta hromadili ze svých objetí.
Mezi množstvím předmětů mladý Bilbo nalezl svou čepel, která sice na poměry lidí nebo elfů byla pouhou dýkou, avšak v rukou Bilba se jednalo o meč. Později v Temném hvozdu, při boji s obřími pavouky svůj malý meč pojmenoval "Žihadlo", poté co bodnutý pavouk pronesl že je bodnutý právě žihadlem.


Kvalitní provedení Larpové verze slavné čepele Sting z filmových trilogii Pán prstenů a Hobbit je spolu s kvalitními materiály úžasnou variantou pro každého nadšence světa Středozemě.

S mečem je možné kontaktně šermovat, díky kvalitnímu laminátovému jádru, takže se Vám meč jen tak nezlomí. Na laminátové jádru meče je pak vrstva pěnového měkčení, které zaručí bezpečnost při šermování. Finální krycí vrstva je z latexové hmoty, kterou je potažený celý povrch meče záštity i rukojeti. Díky latexovému povrchu meč disponuje perfektními detaily a barvami jako jeho filmová předloha. 

Tato zbraň je vhodná jak pro děti, tak pro Larpové bojovníky a jistě s ním zažijete úžasné dobrodružství! :)

Při hodně ostrém souboji hrozí poškození záštity například při úderu do ní, jelikož se jedná o meč na larpovou rekreaci a není určený na tvrdé zacházení. Tento meč snese klasické larpové souboje dle pravidel většiny akcí a cosplayové akce. V případě poškození v důsledku nedodržení pravidel užívání larpového meče nelze uplatnit reklamaci na takové poškození!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové meče, bokkeny
Záruka: 2 roky
Druh: měkčený meč
Hmotnost: 115 g
Délka meče: 71,5 cm
Délka čepele: 51,5 cm
Materiál: laminát, pěnové měkčení, latex
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora 24.11.2022 20:30
Tento meč je levný krám. To co se píše dole v popisu je sice krásné ale ne tak ůplně pravda, jádro sice držím ale pěna se po párch ůderech roztrhá a zničí. Barva meče se asi po měsíci začne sloupávat. Za mě ten je zbytečná stráta peněz.
Odpovědět