• 1 z 6
 

Měkčená replika meče "ATHENAS SWORD" Wonder woman

9 hodnocení
 

Měkčená verze slavného meče komiksové amazonky Wonder Woman. Odolné laminátové jádro obalené pěnovým měkčením. Vhodné na cosplay a larpové akce. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 399 Kč
Ušetříte 600 Kč (–42 %)
799 Kč
660 Kč bez DPH
   
Kategorie Měkčené LARP zbraně
Záruka 2 roky
 

Měkčená replika meče "ATHENAS SWORD" Wonder woman

"Pokud tu není nikdo kdo by bránil svět... Tak musím já!

Diana z Themysciry je napůl amazonkou a napůl bohyní. Během let se naučila bojovat jako žádný jiný muž a vládla mocnou zbraní jaké nebylo rovno. Ovšem dokud se nestřetla s Areem, který její čepel Godslayer zlomil. Poté se Dianě dostala do ruky čepel ještě mocnější a odolnější. Náš tým Vám s radostí představuje měkčenou repliku meče "ATHENAS SWORD" z filmu Justice league.

Měkčený meč "ATHENAS SWORD" je perfektní zbraní pro Larpové bojovníky nebo pro děti, které si díky této zbraním mohou zašermovat se skvěle vypadajícím mečem a zároveň se neporaní. :)

Pevné odolné jádro z laminátu je velmi odolné a díky němu máte jistotu, že i při větší zátěži se Vám meč jen tak nezlomí.
Na tomto kvalitním laminátu je nanesená vrstva pěnového měkčení, které zajistí bezpečnost při šermu. Finální vrstvou tohoto měkčeného meče "ATHENAS SWORD" je latex, díky kterému se na meči zachovají dech beroucí detaily. 

Díky kvalitní pružné konstrukci a měkčené stavbě tohoto meče se nemusíte bát, že by si vaše ratolest při svádění bitev ublížila, a zároveň si jako Larpový nadšenec užijete kvalitní velmi krásné a detailní zbraně. :)

Při hodně ostrém souboji hrozí poškození záštity například při úderu do ní, jelikož se jedná o meč na larpovou rekreaci a není určený na tvrdé zacházení.
Tento meč snese klasické larpové souboje dle pravidel většiny akcí a cosplayové akce.
V případě poškození v důsledku nedodržení pravidel užívání larpového meče nelze uplatnit reklamaci na takové poškození!!!

 

 

Podobné produkty

Druh měkčený meč
Hmotnost 216 g
Délka meče 96 cm
Délka čepele 69 cm
Materiál laminát, pěnové měkčení, latex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: