Tip Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Pirátská šavle "CORSAIR" zpevněná

14 hodnocení
 

Zdobená replika pirátské šavle, vyrobená z kvalitní nerezové oceli. Součástí šavle je i zdobná pochva. Jedná se převážně o výstavní kousek, vhodný i k dobovému kostýmu.  

Dostupnost Duben 2024
Běžná cena 4 999 Kč
Ušetříte 2 300 Kč (–46 %)
2 699 Kč
2 231 Kč bez DPH
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Pirátská šavle "CORSAIR" zpevněná

Pirátská šavle "CORSAIR" je vyrobena vzhledem k své ceně s nad očekávanou pečlivostí! Nenajdete tu totiž jediný kousek plastu!
Veškeré detaily a části tohoto kordu jsou kovové. A tyto prvky jsou v duchu pirátské kultury zdobené - takže celokovový krycí koš na ruku zdobí pirátské plachetnice a vlny moře, zpevnění dřevěné pochvy zase zdobí námořnické šavle, lebky a starodávné bambitky.

Čepel meče "CORSAIR" vychází z rukojeti v krásné lesklé podobě a stáčí se do ostré špičky. Materiál je nerezová ocel.
Čepel navíc je zpevněna v rukojeti, takže cvičný šerm či dokonce sekání malých větví a keřů po mírném doostření nečinní problémy! Vlastně může sloužit i jako malá mačeta...

Pochva pirátské šavle "CORSAIR" je celodřevěná. To umocňuje pocit poctivé repliky, která stojí na jiných eshopech řádově více...

Tento meč je primárně určen pro dekorační účely, divadlo, scénické výjevy apod. - nikoliv pro kontaktní šerm! Šavle, která hravě zapadne do světa Pirátů z Karibiku od studia Disney. 

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost 970 g
Délka 72 cm
Materiál nerezová ocel, kov, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
RH Avatar autora 3.9.2020 19:02
Opravdu krásná šavle,jediný malí kaz je u pochvy a to,že je tam malá prasklinka.Jinak je opravdu hezky propracovaná a budu ji věšet na zeď,jelikož dělám synovi tématický pokoj pirát
Odpovědět
Avatar autora 23.9.2019 10:07
Krásná šavle, se kterou budu reprezentovat na pirátském festivalu v Marseille. Poměr výkon cena skvělý. Rozhodně doporučuji!
Odpovědět