Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Dekorace na zeď "PIRATES OF THE CARIBBEAN"

4 hodnocení
2 999 Kč –33 %
Dekorace na zeď "PIRATES OF THE CARIBBEAN"
2 999 Kč –33 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Dekorační erb Pirátů z Karibiku. Pirátská lebka vytvořena z pevného kusu pryskyřice, součástí jsou šavle z karbonové oceli. Skvělá výzdoba do domácnosti, nebo palubu lodi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorace na zeď "PIRATES OF THE CARIBBEAN"

"Černá perla? Slyšel jsem o ní. Skoro 10 let ji padají za oběť lodě i osady... Nikdo nikdy nepřežije."

Legenda o Černé perle se nesla po celém moři a děsila v srdcích nejen obyčejné obyvatele, ale i samotné piráty. Černá loď s černými plachtami na jejíž palubě se plaví posádka prokletých pirátů. Tuto loď se však snaží získat kapitán Jack Sparrow, jenž kdysi býval kapitánem Perly. Ovšem cesta k tomuto cíli není snadná, neboť současný kapitán Hector Barbossa se své lodi jen tak nevzdá. E-shop chladnezbrane.eu Vám nyní přináší dekorační předmět, jenž do Vašeho domu vnese trochu té pirátské atmosféry. 

Pro fanoušky pirátů a to konkrétně těch z Karibiku tu máme dekoraci na zeď "PIRATES OF THE CARIBBEAN". Jedná se o závěsnou dekoraci, která skvěle zapadne do Vašeho obývacího pokoje či pokojíčku, nebo do kajuty Vaší lodi. :)

Celé dekoraci dominuje převážně rozšklebená lebka, která je vyrobena z pevného kusu pryskyřice. Tato lebka svým vzhledem připomíná jednoho z hlavních protagonistů a to samotného kapitána Jacka Sparrowa! Do lebky jsou zabodnuté 2 šavle, vyrobené z karbonové oceli.   

Šavle mají délku 49,5 centimetrů. I když se dají vyndat z lebky ven, nejedná se o šavle k sekání, nebo kontaktnímu šermu. Pouze o výstavní kousky. Rukojeti šavlí jsou zdobeny. 

Celá dekorace váží 2402 gramů. K lebce je na tenkých, však pevných řetízcích zavěšen pergamen s filmovím logem Pirátů z Karibiku, jenž je stejně jako lebka vyrobena z pryskyřice. Skvělý tip pro fanoušky Pirátů z Karibiku, které lze nově sledovat na streamovací platformě od Disney. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Záruka: 2 roky
Druh: repliky
Hmotnost: 2402g
Délka: cca 59 cm
Hmotnost šavle 1 kus: 284 g
Délka šavle: 49,5 cm
Materiál: pryskyřice, karbonová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: