• 1 z 7
 

Dlouhý meč "WIDOW´S WAIL" Game of Thrones

16 hodnocení
 

Detailně propracovaná replika meče ze seriálového zpracování Game of Thrones. 1:1 se seriálovou předlohou. Součástí meče je i tematická plaketa. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 4 099 Kč
Ušetříte 2 100 Kč (–51 %)
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Dlouhý meč "WIDOW´S WAIL" Game of Thrones

"Poklekni před svým králem!"

Tak zněla odpověď Tywina Lannistera, na jehož přání byli zhotovené dva zbrusu nové Valyrijské meče.
Legendární meč "ICE" padl, aby dva nové dlouhé meče mohli vzniknout.
"WIDOWS´S WAIL" je jedním ze dvou těchto bratří.
Darovaný Jofreymu v den jeho svatby a po jeho smrti nošený Jaimiem Lannisterem k uctění památky jeho syna.
Luxus síla a moc se zračí v této čepeli.
Budete jí dělat čest ?!

Dlouhý meč "WIDOW´S WAIL" je nádherným příkladem umění kovářů světa Game of Thrones. Luxusní zdobení napoví, kdo si takto honosné meče vyžádal. Samotný Ohař (Hound) prohlásil "Viděl jsem dost Lannisterského zlata abych ho poznal."

Čepel meče "WIDOW´S WAIL" je klasickou čepelí pro dlouhý meč. Seriálová předloha je vyrobená z Valyrijské oceli, kterou bohužel nikdo nedokáže vyrobit , jak bylo řečeno už v samotném seriálu. Pro Vás však máme připravenou variantu z nerezové oceli N420, která naplno splní cosplayové divadelní nebo i jen ozdobné požadavky, které by kdokoli mohl na tuto ladnou a krásnou zbraň mít. Čepel je opatřená výbrusem ostří, který je tupý a bezpečný pro jakékoli využití.

Dominantou meče "WIDOW´S WAIL" je však jeho luxusní provedení rukojeti záštity a hlavice. Záštita tohoto meče má tvar hlavy jelena, který symbolizuje rod Baratheonů. V paroží tohoto jelena je pak osazený nádherný rudý plastový drahokam, který symbolizuje oheň nad parožím jelena. Rukojeť meče je pak tvořená mosaznou imitací rukojeti s drátovým opletem, které se nese ve stejné zlatavé barvě. Hlavice tohoto meče je pak zdobená reliéfy a osazená rudými a menšími bílými plastovými kameny nahrazující drahokamy.

Ačkoli si původní majitel tohoto meče jeho krásy tolik neužil, Vám tento jedinečný a nádherně zpracovaný kousek rozhodně přinese atmosféru světa Game of Thrones.

Součástí balení tohoto řemeslného skvostu, který v Západozemí nemá obdoby je i plaketa s rodovým znakem a slovy rodu Lannisterů, kteří tento meč nechali vyrobit a později oba kousky i vlastnili alespoň na krátkou chvíli.

 

 

Podobné produkty

Druh Dlouhý meč
Hmotnost 1410 g
Délka 108 cm
Materiál Nerezová ocel N420, mosaz, plastové drahokamy
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MT Avatar autora Výrobce 14.10.2020 10:03
Dobrý den, mohu se zeptat na výrobce? Podobný meč jsem nalezl od výrobce Valyrian steel, ale třeba u meče Oathkeeper se mi zdá, že je rozdíl v zasazených bílých kamenech, které na vašich fotkách chybí. Bylo by možné mi zaslal fotku zboží, které máte na skladě. Jezdíval jsem i přes Kolín, ale aktuálně se k vám bohužel nedostanu. Děkuji.
Odpovědět
M Avatar autora Otázky 8.12.2019 22:30
Dobrý den, chci se zeptat z jakého materiálu je vyrobena záštita meče? Také mám otázku, jestli jsou ještě nějaké prvky meče z plastu kromě drahokamů?
Odpovědět