• 1 z 7
 

Anime meč "NEW ELUCIDATOR" Sword Art Online

7 hodnocení
 

Replika vyvedena v poměru 1:1 s originálem, který pochází z Japonského anime Sword art Online. Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Vhodné jako doplněk ke cosplayi. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 4 999 Kč
Ušetříte 2 600 Kč (–52 %)
2 399 Kč
1 983 Kč bez DPH
   
Kategorie Meče
Záruka 2 roky
 

Anime meč "NEW ELUCIDATOR" Sword Art Online

" Pro tebe bych udělal cokoliv, Asuno "

Všichni známe příběh onlinové hry Sword Art Online. Kde se hráči jednoho dne ocitli v situaci, kdy sám tvůrce hry všechny hráče ve hře uzamkl a jejich herní osud byl spojen s jejich životem v reálném světě. Pokud jste zemřeli v světě SAO, konzole jenž Vás s tímto světem propojila, vyslala při smrti v hře silný elektrický výboj, jenž zabil a poškodil Váš mozek. Vše však končí dobře a za pomocí přátel a svého věrného Elucidatoru se Kiritovi podařilo problém vyřešit a všechny zachránit.

"New Elucidator" je opravdu překrásnou zbraní. Jeho čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a zelené motivy přesně kopírují jeho verzi ze seriálu. Díky této oceli meč dlouho vydrží krásný, jakoby jste ho zrovna rozbalili. Její atypický tvar připomínající šipku je zároveň i její zajímavostí. Rukojeť meče je příjemná na úchop a vyrobena z kvalitní ekokůže, což přidává na její věrohodnosti, ale i šetrnosti k lidské pokožce - je tedy vhodná ke cosplayi či divadelnímu představení.

Čepel je přibližně 80cm dlouhá, což meč řadí do jednoruční kategorie. Rukojeť s koženým opletem je 21cm dlouhá, takže se dobře drží téměř každému. Nyní se díky této zbrani můžete cítit, jako pravý hráč této legendární onlinové hry.

Podobné produkty

Druh Replika
Hmotnost 1625 g
Délka 101,2 cm
Délka čepele 79,6 cm
Délka rukojeti 21 cm
Materiál nerezová ocell, ekokůže
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JK Avatar autora 21.6.2022 21:33
Chtěl bych se zeptat jestli je meč ostrý.
Odpovědět