HQ! Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Mačeta "ROYAL KUKRI MACHETE" s pochvou Cold Steel

41 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
   
Kategorie Mačety
Záruka 2 roky
 

Rukojeť mačety "ROYAL KUKRI" je ergonomicky navržena pro pohodlí a bezpečnost, která Vám umožní bezpečné uchopení mačety i v těch nejnáročnějších podmínkách. Ocelová záštita navíc zvyšuje bezpečí Vaší ruky při útoku soupeře nebo při práci. 

Černá matná čepel mačety je pořádně nabroušená a připravená k okamžitému použití. Čepel má klasický tvar Kukri -tradiční a legendární zbraň nepálských Gurkhů, která byla používána obyvateli Himálají několik století až dodnes, a je obávána hlavně díky své dekapitaci a amputaci na jeden úder (Toho lze využít jen v případech uvedených v ústavě ČR. Pytláctví není v naší zemi povoleno ani tolerováno.). Jedná se o jedno břitvou čepel s ostřím na vnitřní straně zahnuté čepele, která se k hrotu rozšiřuje a dává tak větší dynamiku při seku!

Díky své velikosti to není ani nůž, ani mačeta či meč. Nahradí tak pevný nůž i mačetu a není potřeba dalších pracovních nástrojů při pobytu v přírodě.

Odolnost proti korozi a opotřebení zajišťuje matně černý povlak čepele z uhlíkové oceli 1055 a rukojeť z polypropylenu, vstřikovaného pod vysokým tlakem. Dodává se s velmi odolným robusním pouzdrem z Cor-Ex.

Na video se můžete podívat zde:

Podobné produkty

Druh mačety
Hmotnost 566 g
Tloušťka 2,8 mm
Celková délka 52,7 cm
Délka čepele 39,4 cm
Délka rukojeti 13,3 cm
Materiál 1055 Carbon Steel with Black Baked-On Anti Rust Matte Finish
Materiál rukojeti Long Polypropylene
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PN Avatar autora Dokonalost 18.12.2019 23:27
přišla hned a je luxusní :)
Odpovědět