• 1 z 4
 

Moderní tanto/nůž "POCKET SAMURAI" tactic version!

21 hodnocení
 

Malý, lehce skladný a nenápadný. Celková délka nože 26,5 cm z něj dělá malého, ale užitečného pomocníka, kterého můžete nosit neustále u sebe. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 499 Kč
Ušetříte 400 Kč (–27 %)
1 099 Kč
908 Kč bez DPH
   
Kategorie Kapesní nože
Záruka 2 roky
 

Mini tanto "POCKET SAMURAI"

Nůž který oplývá jednoduchým, byť krásným designem, se kterým se můžete setkat i u jeho větších brášků. Tento kousek z nerezové oceli je však stvořen tak, aby jste jej mohly nosit neustále u sebe a využít ho kdykoliv bude třeba. Nůž je ostřený již z výroby takže se nejedná jen o kudličku na dopisy, ale opravdu o funkční nůž!

Čepel o délce praktických 13 cm je tvarována do podoby samurajského tanta. Celá je zhotovena z nerezové oceli a již z výroby naostřena. Čepel je dostatečně pevná na řezání provazu, ovoce i dřevěné větve! 

Jednoduchý design zapadne do každé situace. Pokud si nůž pořídíte i k výstavním účelům, rozhodně se nemusíte bát, že by vypadal kýčovitě. Rukojeť nože o délce  12,3 cm krásně sedí v ruce. Kovové jádro je obaleno pravým lakovaným dřevemZe stejného materiálu je zhotovena i pochva, do které nůž zapadne jak poklička na hrnec.
Uvnitř pochvy krásně drží a nemá tendence vypadávat.   

Podobné produkty

Druh Pevné nože
Hmotnost 220 g
Délka 26,5 cm
Délka rukojeti 12,3 cm
Délka čepele 13 cm
Materiál karbonová ocel, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
IJ Avatar autora Nuz 21.4.2021 11:18
Rozpadl se při druhém vytahování z pochvy . Pochva je tak těsná, že nůž lze vyndat jen s opravdu velkým usílím a tím se stává i nebezpečny.
Odpovědět