Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Damaškové tanto "SON OF ASIA"

16 hodnocení
3 999 Kč –52 %
Damaškové tanto "SON OF ASIA"
3 999 Kč –52 % 1 899 Kč 1 569 Kč bez DPH
Skladem

Precizně zpracované tanto, které díky damaškové oceli zaručuje maximální požitek z luxusního nože, který se hodí i do těch nejnáročnějších podmínek divočiny. Dodáván s ručně šitým hovězím pouzdrem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Damaškové tanto "SON OF ASIA"

" Pravý mistr meče ocení i malou čepel. "

Kvalitou a zpracováním se rovná nožům v hodnotě mnohem vyšší! To je právě nevýhoda oněch nádherných damaškových nožů...
My jsme se rozhodli to změnit! Zainvestovali jsme ohromnou sumu a navázali ve světě přímou spolupráci se zkušenou firmou se specializací na damaškové nože.
A výsledek? Posuďte sami: 

Damašková čepel nože "SON OF ASIA" je vyrobena z kvalitní damaškové oceli. Damašková ocel je utvářena z ocelí 1095 a 15n20. Jednotlivé vrstvy se vzájemně překládají – bylo použito 100-300 vrstev! Jedině tak vzniknou unikátní vlastnosti damaškové oceli a její nádherný vzor. Tvrdost damaškové čepele se pohybuje mezi nádhernými 58-60 Hrc! Dostane se Vám tedy do rukou nejen umělecký kousek, ale i kvalitní tvrdá ocel. Veškeré naše damaškové nože jsou výhradně vyráběny ručně! Handmade 100 %!

Damašková čepel Tanto "SON OF ASIA" je vytvořená do tradičního stylu tanto, kde je nabroušené ostří i po rovině špičky. Čepel je luxusní kousek damaškové oceli o délce 18,5 cm. Na čepeli vévodí damašková kresba, jenž je pro tuto ocel typická. Čepel je broušená klínovým výbrusem, takže se o její trvanlivosti a kvalitě ostří nedá rozhodně pochybovat!

Rukojeť tohoto kousku je stejně jako čepel opravdu luxusním kusem poctivé práce. Je zdobena zlatavými prvky, které společně s její přírodně hnědou barvou tvoří dokonalý kontrast. No jednoduše jde o kvalitně provedenou práci.

Součástí je také kvalitně zpracované pouzdro, jenž je šité na míru pro toto Tanto a vyrobené z pravé hovězí kůže. Zpracování a kvalita by se snadno dala nazvat jako značka "Ideál". 

V prokliku naleznete stručný návod na údržbu Damaškové oceli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Damaškové nože
Záruka: 2 roky
Druh: Pevné nože
Hmotnost nože: 242 g
Délka : 30 cm
Délka rukojeti: 10,4 cm
Délka čepele: 18,5 cm
Materiál: Damašková ocel, dřevo, kůže (pouzdro)
Tvrdost čepele: 58-60 Hrc
Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora tanto 27.2.2021 06:24
Jsem s ním spokojen.Pěkna a kvalitní práce,včetně pouzdra.
Odpovědět