Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Honosná katana "SECRET OF SAMURAI"

HQ!
29 hodnocení
9 999 Kč –45 %
Honosná katana "SECRET OF BLADE"
9 999 Kč –45 % 5 449 Kč 4 503 Kč bez DPH
Skladem

Zdobná katana, vhodná jak na výstavu, tak na trénink. Detailní zpracování Vás na první pohled zaujme, krom toho meč oplývá ostřenou čepelí, jejíž zbarvení není klasicky stříbrné, ale v barvě zvané bordó. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Honosná katana "SECRET OF samurai"

" Čepel je odrazem samurajovy duše "

Tajemství čepele katany se předávalo mezi japonskými kováři z generace na generaci a stále se rozvíjí i dnes. Každý kovář do svého umění přidá kus sebe sama. Ti nejlepší z nejlepší se mohou pyšnit pocitem, že jejich katanu třímal generál či dokonce i samotný Šógun! Těchto zbraní byly za dobu existence Japonska vyrobeny statisíce, nikdo však nebyl tak zručný a pečlivý ve své práci jako legendární výrobce katan Hattori Hanzó.

Ve starých dobách feudálního Japonska se tradovalo, že čím čistější je čepel samurajovy katany, tím čistí je jeho duše a srdce. Čepel katany byla značkou Vaší kvality a stejně tak důkazem umění kováře, který ji vytvořil. Ti nejmocnější z mocných měli čepele svých katan zdobené různými ornamenty, a stejně ozdobné byly i rukojeti a pochvy těchto legendárních kousků.

Katana je RUČNĚ VYRÁBĚNA!
Celý meč působí za svou cenu vskutku honosně, jak už její název napovídá "SECRET OF SAMURAI".  Rukojeť je opletena kvalitní tkaninou béžové barvy, tradičním japonským stylem, tsuba je ozdobena zlatými prvky na černém podkladu, což kataně dodává opravdu luxusní vzhled, kterým by se mohl pyšnit leckterý samuraj.

Čepel meče je zhotovena z oceli tipu 1095 high carbon steel (vysoce uhlíková ocel pro větší tvrdost). Jedná se tedy o pevnou a kvalitní ocel, tudíž se nejedná o katanu pouze pro výstavní účely. Zbarvení čepele Vás na první pohled okouzlí. Nejedná se o klasickou lesklou čepel, nýbrž o zbarvení, připomínající barvu bordó. Tato Katana je dobře vyvážená a tudíž a díky své lehkosti naprosto ideální k nácviku seků, ale i samotnému sekání bambusových rohoží. Pro Samuraje naprosto ideální kousek. :) 

Součástí katany je také kvalitní dřevěná pochva v černé barvě. Meč do ní pohodlně sedne a nemá tendence vypadávat.
Ke kataně také patří černý háv, z jemné tkaniny, ve které můžete tento meč bezpečně přenášet. 
Chcete i Vy mít katanu která je plně funkční a krásně vypadá? Honosná katana "SECRET OF SAMURAI" je ta pravá volba
pro každého, kdo má duši samuraje. :)   

Doplňkové parametry

Kategorie: Samurajské meče - katany
Záruka: 2 roky
Druh: katany
Hmotnost celková: 1322 g
Hmotnost meče: 1046 g
Délka celková: cca 102,7 cm
Délka rukojeti: 27,3 cm
Délka čepele: 68,2 cm
Materiál: ocel: Red 1095 hight carbon steel, dřevo, tkanina
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora Katana 19.10.2023 17:30
Tahle katana se mi líbila hlavně vzhledově,ostrá čepel vypadá na živo opravdu hezky.spokojen,i s katanou tak i s obchodem.
Odpovědět