• 1 z 7
 

Vycházková hůl s čepelí "CLINT EASTWOOD"

6 hodnocení
 

Vycházková hůl z nerezové oceli. Dutý vnitřek, který skrývá ve svém nitru čepel, připevněnou k hlavici v designu kovbojského koltu.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 699 Kč
Ušetříte 1 099 Kč (–64 %)
600 Kč
496 Kč bez DPH
   
Kategorie Hole se skrytou čepelí
Záruka 2 roky
 

Vycházková hůl s čepelí "CLINT EASTWOOD"

Ostří hoši, drsní pardálové a westernový nadšenci si přijdou na své.
Svoboda a divoký západ!
Rádi chodíte na dlouhé vycházky? Užíváte při tom vycházkové hole? Chcete se cítit jako Britský Gentleman s Americkým nádechem? Tak to je tento kousek ideální pro Vás!

Vycházková hůl "CLINT EASTWOOD" je kouskem, jehož design 100% očaruje nejednoho fanouška filmů z Divokého západu. Kovová hlavice je vyvedena v podobě koltu, jemuž na rukojeti dominuje šerifská hvězda. Tento kolt má pohyblivý zásobník, ovšem nejedná se o funkční střelnou zbraň. :) 

Hlavice v podobě koltu měří 18,5 cm, díky svému tvaru je velice pohodlná. Celá hůl měří 96 cm, vyrobena je z nerezové oceli a zakončena gumou. Vnitřek hole je dutý, díky čemuž poskytuje úkryt nerezové čepeli, která je přidělána k hlavni koltu. Hlavici je k holi připevněna pomocí šroubovacího závitu, jakmile jej odšroubujete, oddělíte hlavici a odhalíte skrytou čepel o délce 28,5 cm.

Čepel není ostřena z výroby (ale je snadné ji naostřit;-) S vycházkovou holí "CLINT EASTWOOD" se budete cítit, jako pravý westernový drsňák. :) Jedná se spíše o doplněk, nikoliv o zdravotnickou pomůcku.  

 

 

Podobné produkty

Druh vycházková hůl
Hmotnost 804 g
Délka 96 cm
Délka hlavice 18,5 cm
Délka čepele 28,5 cm
Materiál slitina zinku, nerezová ocel, kov, plast
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PS Avatar autora Vycházková westernová hůl. 1.2.2023 16:50
Výborný, originální nápad - hůl s rukojetí ve tvaru revolveru Colt a skrytou čepelí v dutině holi ! Hůl je celá z masivního kovu, kromě pažby revolveru a gumového špuntu na spodku hole pro kontakt se zemí. Revolver má dokonce otáčecí bubínek pro zdánlivou věrohodnost skutečné palné zbraně, což samozřejmě není. Skrytá čepel v holi není ostrá, ale je vedena do špice, která svou práci v případě nutnosti (sebeobrana) určitě udělá. Hůl je těžší než bežné vycházkové hole a její úder případně útočícího psa jistě odradí od opakování ataku. Vyšroubování čepele je mnohem rychlejší než u běžných holí s čepelí, neboť má méně závitů, jsou ale silnější, takže stabilita není ohrožena. Celkově - spokojenost s podařeným výrobkem. Petr S.
Odpovědět