HQ! Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Tréninkový meč "O TANTO BOKKEN" Cold Steel

13 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
749 Kč
619 Kč bez DPH
   
Kategorie HIGH QUALITY PRODUCTS
Záruka 2 roky
 

Luxusně vyvedený tréninkový meč "O TANTO BOKKEN" Cold Steel se rychle stane vaší oblíbenou zbraní při nácviku bojových umění! Jedná se o velmi pěkný bokken z populární Cold Steel řady Japanese Training Swords. Tyto tréninkové zbraně obstojně napodobují meče z legendární edice Cold Steel Warrior, známé po celém světě!

Trénikový meč "O TANTO BOKKEN" je vyroben z velmi tvrdého polypropylenu a je tudíž ideální pro obrněný výcvik, kondiční trénink i "pell work"! Velikostí se pohybuje mezi nožem Tanto a mečem Wakizashi. Rukojeť na pohled i na dotek velmi věrně imituje japonský oplet katany (japonsky ITO), včetně napodobeniny rejnočí kůže! Rukojeť velmi dobře drží v ruce - neklouže ani při potu na rukou.

Tréninkový meč "O TANTO BOKKEN" je dodáván s odnímatelnou záštitou, tvarovanou přesně podle vzoru samurajských mečů. Výrobce tak vychází vstříc bojovníkům, trénujícím raději se záštitou, i těm, co preferují trénink bez ní. Tento bokken vám může nabídnout nečekaný komfort, bezpečí, pevnost a také dechberoucí temný vzhled! 

Svě

Podobné produkty

Druh samurajské meče
Hmotnost 260,8 g
Celková délka 46,3 cm
Délka čepele 30,5 cm
Délka rukojeti 15,8 cm
Materiál Polypropylen
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora 2.2.2020 13:26
vlastne se jedná o "TRÉNINKOVÝ NŮŽ"
Odpovědět