• 1 z 8
 

Sekera "ASSASSIN'S CREED TOMAHAWK" s podstavcem!

29 hodnocení
 

Detailně propracovaná replika Tomahawku, ze 3. dílu Assassin's creed. Podoba 1:1 s herním originálem. Součástí balení je i pevná dřevěný stojánek.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 999 Kč
Ušetříte 600 Kč (–30 %)
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
   
Kategorie HIGH QUALITY PRODUCTS
Záruka 2 roky
 

Sekera "ASSASSIN'S CREED TOMAHAWK" s podstavcem!

"Je lepší něčemu věřit. Než nevěřit v nic!"

Mladý Indián Ratonhnhake:ton opustil svou vypálenou hvězdici aby se vydal na cestu pomsty. Vyhledá tedy starého člena bratrstva Assassinů. Zde nastoupí k výcviku a získá pseudonym Connor. S nově nabitými schopnostmi se Connor stává hrozbou pro Templářský řád, neboť postupně vraždí jednoho člena za druhým. Krom toho se také účastní války o nezávislost, kde jeho tomahawk prolije krev nejednoho Angličana. A tuto zbraň, můžete vlastnit i Vy!   

Legendární indiánský tomahawk, se kterým v populární počítačové hře je pleněno jedno anglické tělo za druhým. Sekera "ASSASSIN'S CREED TOMAHAWK" je naší další novinkou a chloubou zároveň. A oprávněně!

Zpracování je téměř totožné s mnohonásobně dražším originálem! Opravdu jsou zde detaily propracované "do detailu". Žádný plast, latex, guma. jen poctivý kov, kůže a dřevo!

Slavná sekerka stepních indiánů začíná hmotnou ocelovou čepelí, která matným designem věrohodně ladí době Assassins creed 3. Čepel je k dřevěnému toporu přikolíčkovaná a pevně ovázána provazem, drží tedy velice pevně a odolá i seku do dřeva! Čepel je ostrá, byť není však jako žiletka - logicky pro zachování věrohodného designu! Topůrko tomahawku je krásně tvarováno a leštěno. Rukojeť se velice pohodlně drží - je omotána pravou kůží! Z rukojeti pak visí magický rituální střapec zdoben indiánskými korálky a pravým peřím.

To vše může být vystaveno na luxusním celodřevěném stojánku, který je součástí balení!

A nyní se podívejte na jeho krásu v plném rozsahu officiálního traileru Assassin's Creed 3:

Podobné produkty

Druh sekery
Hmotnost 480 g
Délka 40 cm
Materiál železo, dřevo, pravá kůže, provaz
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
SP Avatar autora Assassin's creed III Connorův tomahawk 3.9.2022 11:08
Tahle replika je úžasná, dřevo kov a pravá kůže. Dávám + za pravá pírka a né nějakou gumovou napodobeninu a pravou kůži. Mínus žádný nemám. Určitě pro fanoušky assassin's creed doporučuju a dávám 5 ⭐.
Odpovědět