Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Helma Krále Lichů "HELM OF DOMINATION" World of Warcraft - II. jakost

Neohodnoceno
6 999 Kč –57 %
Helma Krále Lichů "HELM OF DOMINATION" World of Warcraft
6 999 Kč –57 % 2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem

Detailně propracovaná replika, 1:1 s herním originálem. Vyrobené z pevné pryskyřice. Maximální obvod hlavy 58 centimetrů. Součástí balení je dřevěný stojánek.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vrchní část ostnů u helmy je ulomená. Dá se však slepit sekundovým, či pryskyřicovým lepidlem. Další vadou jsou utržené boky přilby u některých kusů.  

Helma Krále Lichů "HELM OF DOMINATION" World of Warcraft

"Bez rozkazů jejich pána, neúnavná Pohroma se stane ještě větší hrozbou pro tento svět.
Trůn musí být obsazen.
Vždy zde musí být Lich King."

Toto jsou poslední slova ducha Therenase, otce dosavadního Krále Lichů
Arthase Menethila, který tímto předal poslední radu na tomto světě paladinovi Tirionu Fordringovi.
Tato helma dává jejímu nositeli moc nad celou pohromou.
Ale za jakou cenu?
Dokážete tuto moc ustát i Vy?!

Lich Kingova Helma "HELM OF DOMINATION" je jedinečným kouskem, který nesmí chybět v žádné sbírce fanouška světa Warcraftu
a pro milovníky expanze Wrath of The Lich King je to naprostá nutnost. Tato věrná replika helmy Krále Lichů je celá vyrobená z odolné pryskyřice (Polyresin) a díky tomu helma poskytuje dostatečnou pevnost a odolnost. Helma jako taková je však určená jako výstavní nebo cosplayová záležitost, která se nehodí do víru bitvy. Nicméně se jedná o klenot Vaší sbírky, který je určený pro ozdobu a divadelní účely.

Jak již bylo řečeno, "HELM OF DOMINATION" je nejen šperkem do vitríny, ale je také plně nositelná. Helma padne každému, který má maximální obvod hlavy do 58 cm. Plnohodnotně ji tak můžete nosit jako šperk Vašeho kostýmu.

Samotné provedení "HELM OF DOMINATION" je právě tím důvodem, který z ní činí klenot. Helma je celá vyrobená z pryskyřice, díky čemuž je zajištěná nejen kvalita, ale především neuvěřitelný důraz na detail. Ať už se jedná o detaily veškerého profilování přilby a ozdob ve stylu bodců a lebky v popředí nebo o krásně provedené runové písmo v oblasti očnic. Celému tomuto zdobnému provedení pak na čele dominuje azurově modrý uměly krystal.

Součásti spolu s touto detailní helmou "HELM OF DOMINATION" je krásný masivní stojánek, díky kterému si tuto luxusní helmu můžete vystavit kamkoli ve Vašem obydlí, a ve chvílích kdy tento skvost nenosíte na hlavě Vás tak může těšit jako jedinečný kousek výzdoby.

Doporučujeme osobní vyzvednutí!

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Filmové a herní repliky
Druh: Helma
Hmotnost: 3026 g
Výška helmy: 54 cm
Obvod hlavy: 58 cm
Materiál: Pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: