Vážení zákazníci, aktuálně probíhá re-design našeho e-shopu. Omluvte případné nedokonalosti, brzy bude vše hotové. Děkujeme!

Damaškový nůž "BLACK BEAR" Bowie II. Jakost

Neohodnoceno
4 999 Kč –60 %
Damaškový nůž "BLACK BEAR" Bowie
4 999 Kč –60 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem

Damaškový pevný nůž s překládanou čepelí 100-300 vrstev. Pohodlná rukojeť, mosazná záštita, již z výroby ostřeno. Součástí nože je pevné kožené pouzdro. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poškození najdeme na rukojeti nože, viz foto 2., samotná rukojeť je uvolněná a protáčí se

Damaškový nůž "BLACK BEAR" Bowie

 V hlubokých horských lesích, kam živá duše nezabloudí, se rozprostírá nedotčená příroda.
V těchto panenských místech je člověk odkázán pouze na kvalitu své výbavy.
Dlouhá léta je právě nůž bowie nejlepším přítelem průzkumníků a lovců. Představujeme Vám lovecký nůž "BLACK BEAR" z naší nové kolekce damaškových nožů. Jste připraveni na průzkum?!

Kvalitou a zpracováním se rovná velkým nožům v hodnotě 4 000 - 8 000 Kč! To je právě nevýhoda oněch nádherných damaškových nožů... My jsme se rozhodli to změnit! Zainvestovali jsme ohromnou sumu a navázali ve světě přímou spolupráci se zkušenou firmou se specializací na damaškové krátké meče, pevné a kapesní nože. A výsledek? Posuďte sami:

Damašková čepel bowie "BLACK BEAR" je vyrobena z kvalitní damaškové oceli. Damašková ocel je utvářena z ocelí 1095 a 15n20. 
Jednotlivé vrstvy se vzájemně překládají - bylo použito 100-300 vrstev! Jedině tak vzniknou unikátní vlastnosti damaškové ocele a její nádherný vzor. Tvrdost damaškové čepele se pohybuje mezi nádhernými 58-60 Hrc! Dostane se Vám tedy do rukou nejen umělecký kousek, ale i kvalitní tvrdá ocel. 
Veškeré naše damaškové nože jsou výhradně vyráběny ručně! Handmade 100%!

Náš průzkum začíná u impozantní 25,5 cm dlouhé čepele, takže si můžete být jistí, že se nejedná o žádné ořezávátko. Čepel je samozřejmé z kvalitní damaškové oceli s takzvaným dutým výbrusem. Díky tomu stylu výbrusu se čepel dostává do úplně nové roviny ostrosti, takže opravdu holí! :) Bowie má po celém hřbetu čepele ozdobné výbrusy, které ještě více podtrhují krásu této čepele.

Rukojeť v sobě snoubí jednoduchost a stylovou eleganci. Především díky vysoce kvalitním materiálům, které můžete vidět na opravdu špičkových nožích. Býčí roh, který tvoří většinu rukojeti, je opravdu v dech beroucím kontrastu se zlatavou mosaznou záštitou. Celá konstrukce rukojeti je takzvaně na trn s nýtovaným zakončením, takže mate jistotu, že se jen tak něco nepokazí.

Pokud Vás tato výprava za naším skvostem "BLACK BEAR" zaujala, tak Vám dozajista udělá radost i kožené ručně šité a zdobené pouzdro z 100% hovězí kůže.

Nůž je po všech stránkách velice kvalitním počinem a opravdu se nemusíte bát mu dát zabrat. Ať už si ořežete větvičku na opékaní buřtů nebo nasekáte dřevo do ohně, tento pracant Vás v tom nenechá! :)

V prokliku naleznete stručný návod na údržbu Damaškové oceli.

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Damaškové nože
Druh: nože
Hmotnost: 373 g
Délka: 37,5 cm
Délka čepele: 25,5 cm
Materiál: překládaná ocel 1095 a 15n20,býčí roh, mosaz
Tvrdost: HR58N - HR60N

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: