• 1 z 8
 

Damaškové tanto "SON OF ASIA"

9 hodnocení
 

Precizně zpracované tanto, které díky damaškové oceli zaručuje maximální požitek z luxusního nože, který se hodí i do těch nejnáročnějších podmínek divočiny. Dodáván s ručně šitým hovězím pouzdrem. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 3 999 Kč
Ušetříte 2 100 Kč (–53 %)
1 899 Kč
1 569 Kč bez DPH
Kategorie DAMAŠKOVÁ OCEL
Položka byla vyprodána...
 

Damaškové tanto "SON OF ASIA"

" Pravý mistr meče ocení i malou čepel. "

Kvalitou a zpracováním se rovná nožům v hodnotě mnohem vyšší! To je právě nevýhoda oněch nádherných damaškových nožů...
My jsme se rozhodli to změnit! Zainvestovali jsme ohromnou sumu a navázali ve světě přímou spolupráci se zkušenou firmou se specializací na damaškové nože.
A výsledek? Posuďte sami: 

Damašková čepel nože "SON OF ASIA" je vyrobena z kvalitní damaškové oceli. Damašková ocel je utvářena z ocelí 1095 a 15n20. Jednotlivé vrstvy se vzájemně překládají – bylo použito 100-300 vrstev! Jedině tak vzniknou unikátní vlastnosti damaškové oceli a její nádherný vzor. Tvrdost damaškové čepele se pohybuje mezi nádhernými 58-60 Hrc! Dostane se Vám tedy do rukou nejen umělecký kousek, ale i kvalitní tvrdá ocel. Veškeré naše damaškové nože jsou výhradně vyráběny ručně! Handmade 100 %!

Damašková čepel Tanto "SON OF ASIA" je vytvořená do tradičního stylu tanto, kde je nabroušené ostří i po rovině špičky. Čepel je luxusní kousek damaškové oceli o délce 18,5 cm. Na čepeli vévodí damašková kresba, jenž je pro tuto ocel typická. Čepel je broušená klínovým výbrusem, takže se o její trvanlivosti a kvalitě ostří nedá rozhodně pochybovat!

Rukojeť tohoto kousku je stejně jako čepel opravdu luxusním kusem poctivé práce. Je zdobena zlatavými prvky, které společně s její přírodně hnědou barvou tvoří dokonalý kontrast. No jednoduše jde o kvalitně provedenou práci.

Součástí je také kvalitně zpracované pouzdro, jenž je šité na míru pro toto Tanto a vyrobené z pravé hovězí kůže. Zpracování a kvalita by se snadno dala nazvat jako značka "Ideál". 

V prokliku naleznete stručný návod na údržbu Damaškové oceli.

Podobné produkty

Druh Pevné nože
Hmotnost nože 242 g
Délka 30 cm
Délka rukojeti 10,4 cm
Délka čepele 18,5 cm
Materiál Damašková ocel, dřevo, kůže (pouzdro)
Tvrdost čepele 58-60 Hrc
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora tanto 27.2.2021 06:24
Jsem s ním spokojen.Pěkna a kvalitní práce,včetně pouzdra.
Odpovědět