• 1 z 6
 

Damašková břitva "JACK THE RIPPER"

13 hodnocení
 

Luxusní damašková břitva na holení, kterou ocení nejen každý dobrý barbershop, ale i muži, kteří si chtějí dopřát pravý požitek z holení. Dodávána s ručně šitým pouzdrem z hovězí kůže. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 999 Kč
Ušetříte 2 200 Kč (–55 %)
1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH
   
Kategorie DAMAŠKOVÁ OCEL
 

Damašková břitva "JACK THE RIPPER"

" Dokonalý vous je znakem dokonalého muže. "

 

Kvalitou a zpracováním se rovná břitvám v hodnotě 10 000- 25 000Kč! To je právě nevýhoda oněch nádherných damaškových břitev...
My jsme se rozhodli to změnit! Zainvestovali jsme ohromnou sumu a navázali ve světě přímou spolupráci se zkušenou firmou se specializací na damaškové nože.
A výsledek? Posuďte sami: 

Damašková čepel břitvy "JACK THE RIPPER" je vyrobena z kvalitní damaškové oceli. Damašková ocel je utvářena z ocelí 1095 a 15n20. 
Jednotlivé vrstvy se vzájemně překládají – bylo použito 100 - 300 vrstev! Jedině tak vzniknou unikátní vlastnosti damaškové oceli a její nádherný vzor. Tvrdost damaškové čepele se pohybuje mezi nádhernými 58-60 Hrc! Dostane se Vám tedy do rukou nejen umělecký kousek, ale i kvalitní tvrdá ocel.
Veškeré naše damaškové nože jsou výhradně vyráběny ručně! Handmade 100 %!

Tento krásný kousek vyroben z damaškové oceli si poradí s jakoukoliv bradou a krkem a oholí vše, co se mu dostane do cesty. Čepel o délce 7,5 cm se může pyšnit nejen tradičním damaškovým vzorem, ale i pekelnou ostrostí. Žádný vous jí nedokáže odolat a jakmile se rozhodne, odstraní je všechny do posledního. Tvar čepele je zpracován tak, aby připomínal břitvy, jenž holiči používali už v dobách dávno minulých, což jí rozhodně přidává na stylu.

Rukojeť břitvy je vskutku stejně výstavním kouskem jako její čepel. Tvořena 13,5 cm kvalitního dřeva, zdobená zlatými nýtky a dvěma mosaznými šrouby, je pevná jako ruka opravdového mistra barber shopu. Kombinace bílé a zelené barvy oddělenými od sebe stylovými hnědými proužky, jí dodává na eleganci a kráse, za niž se rozhodně nemusí stydět.

Tečkou na závěr je poté kvalitní dárkový dřevěný box, do kterého břitva padne jako do ulity a může tak být předána jako dárek, či muže být krásným doplňkem Vaší kadeřnické sady.

V prokliku naleznete stručný návod na údržbu Damaškové oceli.

Podobné produkty

Druh nože
Hmotnost nože 135 g
Délka 23 cm
Délka čepele 7,5 cm
Materiál překládaná ocel 1095 a 15n20, olivové dřevo, mosaz,
Tvrdost HR58N - HR60N

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: