• 1 z 9
 

Kovová rukavice "INFINITY GAUNTLET" Iron man - HULK - HQ, ocel AVENGERS

18 hodnocení
 

Replika, rukavice, jenž vyrobil Tony Stark, se dokonalým a detailním zpracováním rovná svému filmovému originálu. Kovové prvky na gumovém základu. Rukavice je vybavena elektronikou, díky které mohou kameny nekonečna svítit!

Dostupnost Skladem
Běžná cena 8 999 Kč
Ušetříte 3 000 Kč (–33 %)
5 999 Kč
4 958 Kč bez DPH
   
Kategorie Zbroje
Záruka 2 roky
 

Kovová rukavice "INFINITY GAUNTLET" Iron man - HULK" HQ, ocel AVENGERS

"Všichni se vrátí domů." 

Kovová rukavice "INFINITY GAUNTLET - HULK" je jedinečnou možností pro všechny fanoušky, milovníky, nebo i jen zájemce Marvelovského univerza, kteří by chtěli rozšířit svoji sbírku o tento jedinečný klenot! Nyní i Vy můžete vlastnit slavnou rukacici, kterou vyrobil Tony Stark, alias Iron man, aby přivedl zpět všechny, kteří po Thanosově lusknutí zmizeli. 

Tato rukavice je kouskem, který Vám nesmí chybět, a to především kvůli jejímu kvalitnímu zpracování! Nejedná se o žádný levný plast nebo imitaci z pryskyřice, ale o plně pohyblivou ocelovou reprodukci. Velikost této krásy je 1:1 s filmovým originálem, takže na ruku padne opravdu komukoli od titána po obyčejného pozemšťana.

Jádro této rukavice tvoří velmi silná gumová rukavice o síle 5 mm, díky které Vám nesklouzne z ruky. Na tomto důmyslném jádru je osazena samotná rukavice tvořená ocelovými komponenty. Rukavice disponuje pohyblivými články prstů, takže si rukavici nemusíte jen vystavit, ale můžete si ji naplno užít na Vaší vlastní ruce!

Na rukavici naleznete 6 kamenů nekonečna, které jsou pevně zasazeny do rukavice a nevypadávají. Nyní však přijde něco, po čem každý fanoušek touží! Při použití těchto kamenů nekonečna ve filmech i komiksech tyto kameny doslova září. A přesně tak tomu je i u naší rukavice Nekonečna "INFINITY GAUNTLET - HULK".

Rukavice je uvnitř propletena dráty, které vedou od kamenů k aktivačnímu tlačítku. Po stisknutí tohoto tlačítka se všechny kameny rozzáří, přesně jako ve filmové předloze.

Rukavice obsahuje 3 módy svícení.

Stálé světlo

Blikání
Střídavé svícení jednotlivých kamenů

Rukavice se nabíjí pomocí micro USB kabelu. Ten ovšem není součástí balení

Samozřejmě v době klidu a nepotřeby nemůže takový skvost ležet v šuplíku, a právě pro tento případ je součástí balení dřevěný masivní stojánek v černé barvě, díky kterému si tento skvost můžete vystavit u Vás doma na čestné místo.

Plán zbývajících Avengers byl jasný. Získat všechny kameny nekonečna a vrátit do normálu to, co Thanos způsobil. Tony Stark, playboy, génius a superhrdina zvaný Iron man proto sestrojil rukavici, která se velmi podobala původní rukavici, jež užíval Thanos. Už stačilo jen jediné, vybrat dostatečně silnou osobnost, která by provedla lusknutí a přežila jej. Tímto vyvoleným se stal Hulk. I Vy nyní můžete prožít ten pocit, jaké je to být mocností, která může zachránit, nebo zničit celý svět!!!

Přímo z produkce studia Disney!

 

Podobné produkty

Druh Rukavice
Hmotnost 3545 g
Délka 41,5 cm
Materiál ocel, guma, plast, elektronika
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
DP Avatar autora 17.4.2021 19:51
Já jsem Rukavici koupil a jsem fakt maximálně spokojený. Je opravdu pěkná a masivní.. Luxusně svítí.. Sice je to tlačítko na rozsvícení Gemů trochu obtížné zmáčknout, protože je fakt malé a dostanu se na něj tak maximálně špičkou nehtu.. Ale to je detail. Já jsem spokojený.
Odpovědět
OA Avatar autora Moje peněženka mě bude nenávidět 5.1.2021 16:13
Hned jak jsem tuhle rukavici uviděl došlo mi, že bez ní nemůžu žít, že je tu nově a že je za pořádnou sumu 5 700 Kč (mám účet se slevou 5%), ale hned jak na ni budu mít peníze, tak si ji koupím! Zatím mám jen 1500 Kč, jelikož jsem si před nedávnem (ještě tu nebyla tahle) koupil Thanosovu rukavici, která je na levou ruku a bude se s touhle pěkně doplňovat. Každopádně bych se chtěl zeptat, jestli si ji už někdo koupil a jaké má z toho pocity.
Odpovědět
S Avatar autora 19.1.2021 09:18
jasně jedeiný problém je ta cena :D