• 1 z 16
 

3 zážitkové kurzy v 1 balíčku | pro jednoho, firmy, školy, teambuildingy

1 hodnocení
 

Balíček obsahující 3 různé kurzy, které si užije nejen jednotlivec ale i skupina. Střelba z kuše a luku, vrhání chladných zbraní a souboj se světelnými meči. Doba trvání 60-90 minut. Vhodné pro firmy, školy, teambuildingy a skupiny přátel. 

Dostupnost Skladem
2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH
   
Kategorie Zážitky, kurzy, dárkový poukaz
 

Balíček 3 zážitků v 1!!!

Jedinečný balíček jenž obsahuje hned 3 originální zážitky, na které jen tak nezapomenete!!! Tento balíček obsahuje kurz vrhání chladných zbraní, výcvik se světelným mečem a střelbu z luku, kuše, foukačky či praku. Nyní je tu jedinečná šance zažít všechny tyto úžasné kurzy v jeden den!

Vrhání chladných zbraní: 
Kurz kde se pod křídly zkušeného instruktora naučíte vrhat různé druhy chladných zbraní, od vrhacích hvězdic po sekery. Geniální zábava pro opravdové muže - tvrdé chlapy, nebojácné ženy, nadšené děti všech věkových skupin. Skutečný zážitek, tip na výlet a rodinnou zábavu, skvělý dárek pro akčního dědečka. Fajn nápad pro team building. 

Výcvik se světelným mečem: 
V exkluzivním kurzu Vás čeká nabitá akce s tématem Hvězdných válek. Přivítání v duchu Star WarsZkušený instruktor Vás naučí základní techniky při souboji (dle pravidel francouzské šermířské federace) a užívání světelného mečeZažijete skutečný přesun do jiných světů a hvězdných galaxií. Přeneseme se do daleké možná i blízké budoucnosti, která je opředena mnoha mýty. Nadchneme Vás dokonalostí a technickou propracovaností světelných mečů. Kdo uchopí meč se rázem jedním mávnutím stává bojovníkem připraveným pro opravdový souboj. Poznáte na vlastní kůži, jak vypadá "Moře v plamenech." Zažijete skutečný sportovní zápas.
 
Střelba z luku, kuše, foukačky či praku: 
Rychlostí moderní doby se na chvíli přeneseme do časů krále Artuše, poznáš jak se drží kuše. Lovecká, rychlá, moderní. Tvé sny o lovech jistě naplní. Kuše – luky tichou smrtí nazýváme. Tvoji sílu, obratnost hned uklidníme. Nejdříve Ti všechno vysvětlíme. Luk Tě držet správně naučíme. Na techniku tu skvělý hochy máme…. Také foukačku ti do ruky dáme. Ty si hlavně pamatuj, středověk byl um. Povíme ti také více o historii kuše, luku, středověkém hradu. Společně přijdeme i na záhadu. Procvičíš si trpělivost, soustředění, ruku pevnou, hlavu chladnou, naši borci s tebou za čest dámy klidně padnou.
 
 Bližší informace a rezervace termínů 771 151 121, info@chladnezbrane.eu
Cena bude upravena dle počtů osob!
 

Adresa kurzu:
K Raškovci 159, Kolín 280 02

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: