• 1 z 7
 

Zlatý vyhazovací nůž "FUTURE GOLD"

4 hodnocení
 

Stylový vyhazovací nůž z nerezové oceli pokrytý zlatou vrstvou. Protiskluzový povrch na rukojeti, cool design. Součástí nože je pevné nylonové pouzdro.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 599 Kč
Ušetříte 130 Kč (–22 %)
469 Kč
388 Kč bez DPH
   
Kategorie Zavírací nože
Záruka 2 roky
 

Zlatý vyhazovací nůž "FUTURE GOLD"

Pokud sháníte nůž, který nejen dobře funguje ale i vypadá, je tento kousek vhodný právě pro Vás! Zlatý vyhazovací nůž "FUTURE GOLD", je jedním z nožů který užijete v běžném životě a také s ním musíte flexit jako pořádný Gangsta! 

Jak už z názvu vypovídá, nůž je částečně vyveden ve zlaté barvě. Převážně jeho vnitřní části a čepel. Samotná zahnutá čepel je jednosečná. Její délka je přesně 9 centimetrů a již z výroby je ostřena. Celý nůž v otevřeném stavu, měří od špičky 21,4 centimetrů. Čepel v otevřeném stavu pevně drží pojistka, která hravě zabrání aby se Vám nůž samovolně zavíral. Jádro nože pod zlatou vrstvou je tvořeno převážně nerezovou ocelí. 

Rukojeť nože má též nerezové jádro, to ovšem překrývá vrstva z hliníkové slitiny. Díky svému tvaru pohodlně sedne do ruky a je obdařena protiskluzovým povrchem, který je upraven tak aby plnil svou funkci a zároveň stylově vypadal. Rukojeť je zakončena hrotem, který působí jako na rozbíjení skla, ovšem tuto funkci nezastává a jedná se pouze o designový prvek. Z vnitřní strany nože se nachází kovový klip, který slouží jako závěs na opasek či kapsu. 

Součástí nože "FUTURE GOLD" je také pevné nylonové pouzdro, ve kterém si můžete nůž bezpečně přenášet na opasku, díky závěsnému oku z vnitřní strany.  

Podobné produkty

Druh nože
Hmotnost 127 g
Délka v otevřeném stavu 21,4 cm
Délka v uzavřeném stavu 12,5 cm
Délka čepele 9 cm
Materiál nerezová ocel, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: