• 1 z 10
 

Tréninkový Tai-chi meč "ORDER AND CHAOS"

7 hodnocení
 
Dostupnost Skladem
Běžná cena 4 999 Kč
Ušetříte 2 300 Kč (–46 %)
2 699 Kč
2 231 Kč bez DPH
   
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
 

Tréninkový Tai-chi meč "ORDER AND CHAOS"

" Duše vždy ví jak se zahojit, problém je uklidnit mysl. "

Jedná se o staré bojové umění, původem z Číny. Avšak soustředí se i na fyzické, ale i psychické zdraví a pokoj ducha. Už v dávné Číně ho praktikovali mnozí mniši a jiní učenci, dokonce ho praktikovali i obyčejní lidé. Tai-chi mělo sloužit hlavně k obraně a proto jsou jeho pohyby pomalé a cvičení jsou často doplněna relaxační hudbou.

Při tomto bojovém umění se samozřejmě také používali i různé zbraně, či jiné tréninkové pomůcky. Častým znakem cvičných mečů na Tai-chi je plně flexibilní a ohebná čepel. V případě tohoto tradičního kousku je čepel 77 cm dlouhá vyrobena z kvalitní nerezové ocele, jenž meči dodá lesk a krásu na vzhledu. Dále je také zdobena na začátku záštity čínskými znaky. Tím však nekončíme co se tohoto nádherného kousku týče. Záštitu zdobí znak ying a yang a jeho rukojeť z kvalitního dřeva mu dodává jistou dávku elegance a luxus zajistí tradiční ozdobné třásně, jenž měli při boji rozptýlit nepřítele. Závěrem je elegantní černá pochva, která vše dokončí.

Meč je naprosto skvělou pomůckou k provozování cvičení Tai-chi, či případně může být použit jako rekvizita pro divadelní představení či součást kostýmu.  

Podobné produkty

Druh meče
Hmotnost celková 1219 g
Hmotnost meče 1011 g
Délka rukojeti 14 cm
Délka čepele 77 cm
Délka 104 cm
Materiál Neflexibilní nerezová ocel, dřevo
Rozměr pouzdra 109,5 x 10 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
HO Avatar autora hana 14.4.2022 12:15
Meč je nádherný. Dokonale vyvážený. Třásně trochu dlouhé ale je to jen o zvyku. Za mě je prostě dokonalý a udělal mi opravdovou radost. Koupila jsem si ho totiž k narozeninám.
Odpovědět