• 1 z 4
 

Dřevěný Tai-chi vějíř "CHINESE PRINCESS"

1 hodnocení
 

Stylový Tai-chi vějíř, vyrobený z pevných materiálů, vhodný pro trénink bojových umění, ale i pro osvěžení v horkých dnech. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 100 Kč (–33 %)
199 Kč
164 Kč bez DPH
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Dřevěný Tai-chi vějíř "CHINESE PRINCESS"

Vějíř "CHINESE PRINCESS" splňuje veškeré požadavky pro profesionální Tai-chi cvičení a přitom za opravdu nízkou cenu!
Exkluzivně pouze u nás! 

Vějíř "CHINESE PRINCESS" je zpracován v tradičním čínském duchu. Po rozvinutí se vějíř roztáhne do plného půlkruhu s pevnou konstrukcí! Ta činí 13 pevných a pružných červených latěk ze dřeva. Po rozvinutí dosahuje velkolepé šířky 64 cm a výšky 35 cm!
Vějíř zdobí květiny a čínské znaky.

Tai-chi je starodávné relaxační cvičení, které znamená „nejvyšší poznání“. Plynulé pohyby a hluboké meditační dýchání přináší každému cvičícímu odreagování, psychickou i fyzickou regeneraci a duševní harmonii. Cvičení Tai-chi se rozšířilo po celém světě! Cvičí ho mladí i staří, ženy i muži. Tai-chi se cvičí s holýma rukama, avšak stále častěji se při něm používají tradiční nástroje jako dřevěná hůl, vějíř či speciální čínský meč Tai-chi. 

Vějíř Tai-chi se v čínské historii používal, jako módní doplněk, taneční pomůcka, avšak i k boji. Zvláště s ocelovou konstrukcí se stával smrtící. Schovat vějíř bylo velice snadné a mohl být neomezeně nošen na veřejnosti.

Podobné produkty

Druh Ocelový vějíř
Hmotnost 92 g
Šířka 33 cm
Výška 60 cm
Materiál Dřevo, látka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: