• 1 z 6
 

Funkční čínské kopí "SHAOLIN MONK"

8 hodnocení
 

Čínské kopí vyrobeno z nerezové oceli a dřeva. Ideální nástroj k nácviku čínských bojových umění, ale také pro kontaktní šerm.  

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 999 Kč
Ušetříte 2 500 Kč (–62 %)
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
   
Kategorie Čínské zbraně
Záruka 2 roky
 

Čínské kopí "SHAOLIN MONK"

O legendárním klášteře Shaolin snad slyšel každý dospělý i dítě. Jedná se o světoznámou kolébku bojových umění, odkud pochází nespočet stylů kung-fu, jako je například klasické wushu, specifický wing tsun nebo zcela jedinečné Shaolin kempo (bojové styly napodobující chování zvířat, například tygra, opice, hada nebo jeřába). Zdejší mistři kung-fu nás ohromují svými neuvěřitelnými dovednostmi dodnes a stále posouvají hranice toho, co je považováno za nemožné. 

V klášteře Shaolin se vyučoval jak boj holou rukou, tak i boj se zbraněmi. Těchto zbraní byla celá škála a jejich seznam by se nevešel nejspíš ani na celou jednu stranu A4. Jistě mezi ně však patřilo kopí, jakožto zbraň v různých modifikacích používaná většinou světových kultur.

Čínské kopí "SHAOLIN MONK" představuje zbraň vhodnou k nácviku bojových umění, a to pro začátečníky i pokročilé. Disponuje středně ostrou špičkou a vykrojenými zuby po obou stranách. Druhý konec kopí je vyztužen kovovým zakončenímČervený střapec na zbrani má několik využití – mimo očividného rozptýlení soupeře v boji má také duchovní účel, podle kterého dodává bojovníkovi sílu, klid a rozvahu.

 

Podobné produkty

Druh kopí
Hmotnost 1397 g
Délka 168 cm
Délka čepele 21,6 cm
Šířka čepele 3,7 cm
Materiál karbonová ocel, dřevo
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 7.2.2023 16:01
Mohu se zeptat lze s kopím bodat například do ovoce z popisu produktu to nedokážu usoudit ?
Odpovědět